2009.a. tulemused

 

18. - 19.12.            VK Janika lahtine jõuluturniir  Tartu

05.12.                    GymnaFest lõppkontsert  Tallinn  EsinemisjärjekordTulemused

21. - 22.11.            GymnaFest 2009 eelvoorud  Keila/Tartu  Finalistid 

17. - 23.11.            EM-võistlused sportaeroobikas  Liberec, Tšehhi

15.11.                    Eesti KV ilu- ja rühmvõimlemises  Viljandi                                   

07.11.                    Sügisturniir AKRO 2009 sportakrobaatikas  Tallinn  

31.10 - 01.11.        Kohtla-Järve Open Cup sportaeroobikas  Kohtla-Järve   ÜksikvõistlejadGrupid

18. 10.                   Eesti MV sportaeroobikas  Tallinn                         

18. 10.                   Eesti MV iluvõimlemise rühmkavades  Tartu                           

10.-11./17.-18.10.  World Cup Finals rühmvõimlemises, Svoli Games  Helsingi/Soome

03. 10.                   Eesti KV iluvõimlemise rühmkavades  Narva                    

19. 09.                   Tallinna MV iluvõimlemise rühmkavades  Tallinn                         

09.-13. 09.             MM-võistlused iluvõimlemises  Mie, Jaapan

15. - 19.07.            GYM LIFE FOR CHALLENGE  Dornbirn, Austria

09. - 11.07.            Universiaad  Belgrad/Serbia

09. - 10.06.            Ida-Virumaa KV ilu- ja rühmvõimlemises  Narva

04. - 07.06.            MM-võistlused rühmvõimlemises  Moskva, Venemaa

23.-24.05.              Lootuste KV finaal iluvõimlemises  Tartu

12.-18.05.              EM-võistlused iluvõimlemises  Bakuu, Azerbaidþaan

03.05.                    Kevadturniir AKRO 2009 sportakrobaatikas  Tallinn

02.- 03.05.             Eesti MV iluvõimlemises ning rühmvõimlemises  Tartu 

18.- 19.04.             Lootuste KV II etapp iluvõimlemises  Tallinn

12.04.                    Tallinn Open Cup teamgym's  Tallinn

05.04.                    Eesti KV sportaeroobikas   Kohtla-Järve            

03.- 04.04.             V Kalev Spring Breeze, juunioride Challenge Cup II rühmvõimlemises  Tallinn

28.- 29.03.             Eesti Noorte MV iluvõimlemises  Tartu                        

14.- 15.03.             Lootuste KV I etapp iluvõimlemises  Narva                        

12.- 15.03.             IFAGG juunioride MM-võistlused, juunioride Challenge Cup I rühmvõimlemises

                              Rostov on Don/Venemaa

28.02.-01.03.         Moskva GP 2009 iluvõimlemises  Moskva

07.03.                    Tallinna MV rühmvõimlemises  Tallinn

20. - 21.02.            Miss Valentine 2009 ilu-ja rühmvõimlemises  Tartu