2012.a. tulemused

 

20.10.              aeroobika Aeroobikakuninganna 2012 võistlus  Tallinn                

12-14.10.         Tallinna lahtised MV  sportakrobaatikas  Tallinn / Eksperimentaalse LK    

                         individuaalkavade võistlus    Paaris- ja rühmkavavõistlus

14.10.               Eesti MV iluvõimlemise rühmkavades  Tartu / VK Janika  

14.10.               Eesti MV sportaeroobikas  Tallinn / SK Nord  

06.10.               Oriflame KV vahendiga rühmkavades  Tartu/ VK Janika I grupp (RG)  

                         II grupp (AGG, A gr)   III grupp (AGG, B gr)

21.09.               Tallinna lahtised MV iluvõimlemise rühmkavades  Tallinn / VK Janika Tallinn

29.05-03.06.     28. Euroopa MV iluvõimlemises   Nižni Novgorod/RUS

29.05-31.05.     5. Maailma noorte MV spoeraeroobikas Sifia/BUL        

25.05-27.05.    13. Maailmameistrivõistlused rühmvõimlemises Cartagena/ESP  

                          finaalvõistlus      eelvõistlus

19.-20.05.        Lootuste Karika finaalvõistlused iluvõimlemises   Viljandi  

11.-13.05.        MK- etapp iluvõimlemises  Corbeil-Essonnes/FRA 

13.05.              II Paide lahtised MV trampoliinhüpetes  Paide  

12.-13.05.        Iluvõimlemisvõistlus "Hea Laps"   Keila  

12.05.              Paide lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemises  Paide  

06.05.              Eesti MV rühmvõimlemises  Tallinn          

05.-06.05.        Eesti MV iluvõimlemises  Tallinn         

                        Mitmevõistlus (juuniorikl ja meistrikl)Üksikalade finaalid (juuniorikl);

                        Üksikalade finaalid (meistrikl)

05.-06.05.        Rahvusvahelised võistlused TeamGym´is  Trutnov/CZE          

28.-29.04.        VII Biomechanics Group SK Kevadturniir  Tartu  IndividuaalSünkroon

28.-29.04.        IFAGG Juunioride MMMK finaal ja Challenge Cup finaal rühmvõimlemises Varna/BUL

28.-29.04.        MK etapp ja rahvusvaheline võistlus iluvõimlemises  Penza/RUS

18.-23.04.        Super Cup 2012 iluvõimlemises  Budapest/HUN

14.-15.04.        Eesti noorte meistrivõistlused iluvõimlemises  Narva

14.04.              Tallinna Ülikooli KV trampoliinvõimlemises  Tallinn

13.-15.04.        MK etapp iluvõimlemises  Pesaro/ITA

07.04.              ESS Kalev lahtised MV rühmvõimlemises  Tallinn

28. ja 31.03 - 01.04.      Tartu MV ilu- ja rühmvõimlemises  Tartu

24.-25.03.        Rütmika Kevadturniir ilu- ja rühmvõimlemises  Tartu

17.-18.03.        MK III etappChallenge Cup IIAlpen Cup (12-14.a.) rühmvõimlemises  Vantaa/FIN

16.-18.03.        MK etapp/Derjugina Cup iluvõimlemises  Kiiev/UKR

18.03.               Eesti KV sportaeroobikas  Kohtla-Järve

16.03.               Kevadturniir AKRO 2012  Tallinn

10.-11.03.         Lootuste KV 2.etappiluvõimlemises  Tallinn   10.märtsi tulemused

                         11.märtsi tulemused

10.-11.03.         Iluvõimlemise rahvusvaheline turniir "Baltic Hoop"  Riia/LAT

10.03.               Tallinna lahtised KV Team Gym'is  Tallinn

25.-26.02.         Otepää lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemises  Otepää

22.-27.02.         Moskva Grand Prix (kvalifikatsioon), Seenioride turniir,  Moskva/RUS  

                         Juunioride turniir iluvõimlemises

19.02.               Talveturniir AKRO 2012 sportakrobaatikas  Tallinn

10.-12.02.         Miss Valentine 2012  Tartu   iluvõimleminerühmvõimlemine
                          World Cup II, Challenge Cup I rühmvõimlemises

04.02.               Tallinna lahtised MV rühmvõimlemises Tallinn

28.-29.01.         Lootuste KV 1. etapp Tartu