2013.a. tulemused

 

14.-15.12.        Slonny Cup ilu- ja rühmvõimlemises Tartu   Tulemused  

07.-08.12.        Twisteri talveturniir batuudihüpetes  Tallinn   Tulemused  

29.11. - 01.12.  MK etapp I rühmvõimlemises  Cartagena /Hispaania   Tulemused

29.11.-01.12.    MK etapp IV, Juunioride MK etapp III rühmvõimlemises  Barcelona / Hispaania   Tulemused

27.11. - 03.12.  Gümnasiaad -  iluvõimlemine  Brasilia /Brasiilia    Tulemused

04.-10.11.         8.EM-võistlused sportaeroobikas  Arques /Prantsusmaa    Tulemused

02.11.               Eesti KV iluvõimlemises  Tallinn    Tulemused   

27.10.               20. Aeroobikakuninganna võistlus  Tallinn  Tulemused

26-27.10.          Kohtla-Järve Open Cup sportaeroobikas  Kohtla-Järve    Tulemused

16. - 28.11.       26. EM-võistlused sportakrobaatikas   Odivelas /Portugal   Tulemused

12.10.               Eesti MV sportaeroobikas  Tallinn   Tulemused  

12.10.               Eesti MV iluvõimlemise rühmkavades  Tartu   Tulemused  

11-13.10.          Tallinna lahtised MV sportakrobaatikas  Tallinn  Tulemused  

05.10.               4.EEVL KV vahendiga rühmkavades  Tallinn   Tulemused  

26.08-02.09.    32.MM-võistlused iluvõimlemises  Kiiev / Ukraina   Tulemused

16.-18.08.        MK-etapp iluvõimlemises  St.Peterburg / Venemaa  Tulemused

26.-27.07.        9.Maailmamängud  Cali/Kolumbia    Tulemused (iluvõimlemine)

31.-02.07.        27.Suveuniversiaad  Kaasan/Venemaa   Tulemused (iluvõimlemine)

06.-08.06.        29.MM rühmvõimlemises  Lahti/Soome   Tulemused

31.05.-02.06    29.Euroopa MV iluvõimlemises  Viin/Austria  Tulemused

25.-26.05.        Rahvusvaheline võistlus "Kevadakro 2013" sportakrobaatikas  Tallinn  Tulemused

25.-26.05.        Lootuste KV finaalvõistlus iluvõimlemises  Viljandi  Tulemused

25.-26.05.        Paide lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemises  Paide  Tulemused

11.-12.05.        Rahvusvaheline võistlus "Hea Laps" iluvõimlemises  Keila  Tulemused

11.05.              TeamGym Inernational Cup  Dornbirn/Austria   Tulemused

05.05.              1. Eesti MV batuudihüpetes  Paide  Tulemused

04. - 05.05.      Paide lahtised MV batuudihüpetes  Paide   Tulemused

27. - 28.04.      BG Kevadturniir batuudihüpetes  Tartu  Tulemused

21.04.              18. Eesti MV rühmvõimlemises  Tartu  Tulemused

20.-21.04.        65. Eesti MV iluvõimlemises  Tartu   Tulemused

13.-14.04.        Eesti noorte MV iluvõimlemises  Narva  Tulemused

13.-14.04.        Baltic Hoop iluvõimlemises  Riina/Läti    Tulemused

13.04.              Elva lahtised MV rühmvõimlemises  Nõo   Tulemused

12.-14.04.        Kalamata´s Cup  iluvõimlemises  Kalamata / Kreeka  Tulemused

07.04.              Eesti KV sportaeroobikas  Kohtla-Järve  Tulemused

06.- 07.04.       Lootuste KV iluvõimlemises - II etapp B grupp  Keila  Tulemused

06. - 07.04.      Lootuste KV iluvõimlemises - II etapp, A grupp  Tallinn Tulemused

06.-07.04.        MK etapp III ja Juunoride MK etapp II ning Juunioride MM-võistlused rühmvõimlemises  

                        Sofia / Bulgaaria  Tulemused

30.03.               ESS Kalev MV rühmvõimlemises  Tallinn Tulemused

16.-17.03.         VK Rütmika Kevadturniir  Tartu  Tulemused

09.-10.03.         Lootuste KV  iluvõimlemises (I etapp)  Tartu  Tulemused

08.-09.03.         Holon Grand Prix iluvõimlemises  Holon/Iisrael  Tulemused

02.-03.03.         Talveakro 2013 sportakrobaatikas  Tallinn  Tulemused

01.-03.03.         Moskva Gazprom Cup Grand Prix iluvõimlemises  Moskva/Venemaa  Tulemused    

23.-24.02.         Otepää lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemises  Otepää  Tulemused

08.-10.02.          FIG iluvõimlemise MK etapp "Miss Valentine"  Tartu   Tulemused

07.-10.02.         19.Rahvusvaheline võistlus ilu- ja rühmvõimlemises  "Miss Valentine 2013"  Tartu  Tulemused

26.-27.01.         MK etapp II ja Challenge Cup I rühmvõimlemises  Budapest /Ungari    Seenioride tulemused    Juunioride tulemused