2014.a. tulemused

 

20.-21.12    Slonny Cup ilu- ja rühmvõimlemises Tartu

14.12          Tartu lahtised MV batuudihüpetes

05.-06.12.   SK Trefoil Lahtised TeamGym KV  
Tallinn

06.12.          VK Piruett Jõuluturniir ja Winter Princess Tallinn

29.-30.11.    Rühmvõimlemise MK-etapp  Hispaania

29.11.          GymnaFest laureaatrühmad  Pärnu

28.-29.11    Open Tallinn sportakrobaatikas Tallinn 
                   Tulemused: Üksikvõistlejad      Paarid, rühmad

13.-16.11.    WAGC trampoliinvõimlemises  USA

14.-16.11.    Happy Cup iluvõimlemises  Belgia

08.11.          Eesti KV iluvõimlemises  Tartu 
                    Noorteklass (kahe kava kokkuvõttes)pallkurikad
                    Juunioriklass (kolme kava kokkuvõttes)rõngaspallkurikad
                    Meistriklass (nelja kava kokkuvõttes)rõngas, pall, kurikad, lint

25.10.         Aeroobikakuninganna 2014 võistlus  Tallinn
                   Tulemused

19.10.         EEVL KV vahendiga rühmkavades  Tallinn 
                   Tulemused: I grupp - lasteklassnoorteklassjuunioriklass

                                      II grupp - lasteklassjuunioriklass

                                      III grupp - lasteklassnoorteklassjuunioriklass    
                   

19.10.           Eesti MV sportaeroobikas   ( Tallinn)  Tulemused     

04.10.           Eesti MV iluvõimlemise rühmkavades (Tartu)  Tulemused   

22.-26.09.     33. MM-võistlused iluvõimlemises  (Izmir, Türgi) Tulemused

13.-15.05.     30. Euroopa MV iluvõimlemises (Bakuu, AZE) Tulemused

24.-25.05.     Kevadakro 2014 sportakrobaatikas (Tallinn)  Tulemused  

17.05.           8. Paide Lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemises (Paide)  Tulemused

11.05.           2. Eesti MV batuudihüpetes  (Tallinn)  Tulemused  

03.05.           4. Paide Lahtised MV batuudihüpetes (Paide)  Tulemused  

20.04.          19. Eesti MV rühmvõimlemises  (Tartu)  Tulemused   

19.-20.04.    66. Eesti MV iluvõimlemises  (Tartu)   Tulemused   

19.04.          9. BG Kevadturniir batuudihüpetes  (Tartu)   Tulemused    

12.-13.04.    Eesti Noorte MV iluvõimlemises  (Narva)   Tulemused

07.-13.04.    24.Euroopa MV trampoliinvõimlemises  (Guimaraes/Portugal)  Tulemused

30.03.           Eesti KV sportaeroobikas  (Kohtla-Järve)   Tulemused

30.03.           ESS Kalev lahtised MV rühmvõimlemises  (Tallinn)  Tulemused

20.-22.03.     IFAGG MK etapp rühmvõimlemises  (Sofia / Bulgaaria)  Juuniorid   Täiskasvanud

15.-16.03.     Rütmika Kevadturniir ilu- ja rühmvõimlemises  (Tartu)  Tulemused  

08.-09.03.     Lootuste KV iluvõimlemises, I etapp  (Keila/Tallinn)  Tulemused

08.-09.03.     TeamGym lahtised KV  (Tallinn)   Tulemused

22.-23.02.     Otepää lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemises  (Otepää)  Tulemused

15.-16.02.     TALVEAKRO 2014 sportakrobaatikas  (Tallinn)  Tulemused  

07.-09.02.     Rühmvõimlemise MK-etapp II ja Juunioride MK etapp I  (Tartu)  Tulemused

07.-09.02.     Rahvusvahline ilu- ja rühmvõimlemisturniir Miss Valentine (Tartu)  Tulemused

18.01.           Tallinna MV rühmvõimlemises  (Tallinn)   Tulemused