2015.a. tulemused

 

19.-20.12   Slonny Cup

11.-13.12   SK Nord Christmas Cup

03.-06.12   Maailma noorte MV trampoliinvõimlemises (Odense, Taani)

22.11.        Eesti KV batuudihüpete

08.11.        Eesti KV iluvõimlemises
                 
Noorteklass (kahe kava kokkuvõttes), pallkurikad
                  Juunioriklass (kolme kava kokkuvõttes), rõngaspallkurikad
                  Meistriklass (nelja kava kokkuvõttes), rõngaspallkurikadlint

07.-08.11   Tallinna MV sportakrobaatika

06.-08.11   EM-võistlused sportaeroobikas 
(Elvas, Portugal)

18.10.        Eesti MV sportaeroobikas

17.10.        EEVL KV vahendiga rühmkavades

       I grupp - lasteklassnoorteklassmeistriklass
       II grupp - lasteklassjuunioriklass
       III grupp - lasteklassnoorteklassjuunioriklass

03.10.         Eesti MV iluvõimlemise rühmkavades    
                   
lasteklass,  noorteklass,  juunioriklass,  meistriklass

23.-28.09     Sportakrobaatika European Age Group Competition (Riesa, Saksamaa)

07.-13.09     MM-võistlused iluvõimlemises (Stuttgart)

11.-13.07     Suveuniversiaad (Gwangju, Lõuna-Korea)

05.-07.06     Rühmvõimlemise MM-võistlused (Fääri saared)

31.05.          Ida-Virumaa lahtised MV sportaeroobikas

23.-24.05     Kevadakro

02.05.          3. Eesti MV batuudihüpetes

01.-02.05.    Tartu MV ilu- ja rühmvõimlemises

26.04           TeamGym Tallinna MV

19.04.           Eesti KV sportaeroobikas

19.04.           Eesti MV rühmvõimlemises

                     lasteklassnoorteklassjuunioriklassmeistriklass

18.-19.04.     Eesti MV iluvõimlemises

04.-05.04.     Elva lahtised MV ilu-ja rühmvõimlemises

29.03.           Kalevi lahtised MV rühmvõimlemises

28.03.           Eesti noorte MV iluvõimlemises
    

                     noorteklasslasteklass
       
21.-22.03.    Lootuste KV iluvõimlemises        
                    noorteklassi mitmevõistlusjuunioriklassi mitmev.meistriklassi mitmev.  
                   
14.03.           Rütmika kevadturniir ilu-ja rühmvõimlemises 
     
07.03.           Lootuste KV iluvõimlemises
  
                     
miniklass: mitmevõistlusvabaharjutusrõngaharjutus
                     lasteklass: mitmevõistlusvabaharjutusrõhngaharjutuspalliharjutus

20.-22.02.    Miss Valentine 2015 ja IFAGG WC II, Challenge Cup I

14.-15.02.    TalveAkro 2015 

07.-08.02.    Otepää lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemises

31.01.          Tallinna lahtised MV rühmvõimlemises