Kalender

ILUVÕIMLEMISTURNIIR «LUMIKELLUKE 2019»23.03.2019

ILUVÕIMLEMISTURNIIR «LUMIKELLUKE 2019»
  • Asukoht: Vinni, Vinni Spordikompleks (Sõpruse 16)
  • Alguskuupäev: 23.03.2019
  • Lõppkuupäev: 24.03.2019
JUHEND Vaata lähemalt

Kevadturniir 2019 ilu- ja rühmvõimlemises23.03.2019

Kevadturniir 2019 ilu- ja rühmvõimlemises
  • Asukoht: Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
  • Alguskuupäev: 23.03.2019
  • Lõppkuupäev: 24.03.2019
JUHEND Vaata lähemalt

ESS KALEV LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES 201930.03.2019

ESS KALEV LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED  RÜHMVÕIMLEMISES 2019
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi Spordihall (Juhkentali 12)
  • Alguskuupäev: 30.03.2019
  • Lõppkuupäev: 30.03.2019
JUHEND Vaata lähemalt

VK Akros Kevadturniir TeamGym-is06.04.2019

VK Akros Kevadturniir TeamGym-is
  • Asukoht: Tartu, Võimlemisklubi Akros (Näituse 33)
  • Alguskuupäev: 06.04.2019
  • Lõppkuupäev: 06.04.2019
JUHEND Vaata lähemalt

Mini Star 201906.04.2019

Mini Star 2019
  • Asukoht: Tallinna, Tallinna Lilleküla Gümnaasium (Koldnoka 24)
  • Alguskuupäev: 06.04.2019
  • Lõppkuupäev: 07.04.2019
JUHEND Vaata lähemalt

72. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES20.04.2019

72. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
  • Asukoht: Tartu, A. Le Coq Spordimaja (Ihaste tee 7)
  • Alguskuupäev: 20.04.2019
  • Lõppkuupäev: 21.04.2019
JUHEND Vaata lähemalt

24. EESTI JA 4. EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIM...21.04.2019

24. EESTI JA 4. EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES
  • Asukoht: Tartu, A. Le Coq Spordimaja (Ihaste tee 7)
  • Alguskuupäev: 21.04.2019
  • Lõppkuupäev: 21.04.2019
JUHEND Vaata lähemalt

TUBLIDE TURNIIR RÜHMVÕIMLEMISES20.04.2019

TUBLIDE TURNIIR RÜHMVÕIMLEMISES
  • Asukoht: Tartu, A. Le Coq Spordimaja (Ihaste tee 7)
  • Alguskuupäev: 20.04.2019
  • Lõppkuupäev: 20.04.2019
JUHEND Vaata lähemalt

2019a. ELVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIM...26.04.2019

2019a. ELVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIMLEMISES
  • Asukoht: Nõo Spordihoone (Kalju Aigro 1)
  • Alguskuupäev: 26.04.2019
  • Lõppkuupäev: 28.04.2019
JUHEND Vaata lähemalt

2019 A. EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES27.04.2019

2019 A. EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
  • Asukoht: Rapla, Sadolin Spordihoone (Viljandi mnt 69A)
  • Alguskuupäev: 27.04.2019
  • Lõppkuupäev: 28.04.2019
JUHEND Vaata lähemalt

Tublide turniir iluvõimlemises27.04.2019

Tublide turniir iluvõimlemises
  • Asukoht: Rapla, Sadolin Spordihoone (Viljandi mnt 69A)
  • Alguskuupäev: 27.04.2019
  • Lõppkuupäev: 27.04.2019
JUHEND Vaata lähemalt

AK Tirel lahtised kevadvõistlused 2019 sportakrobaatika...27.04.2019 (11:00)

AK Tirel lahtised kevadvõistlused 2019 sportakrobaatika individuaalkavades
  • Asukoht: Paikuse, Paikuse Spordikeskus (Paide mnt. 19)
  • Alguskuupäev: 27.04.2019 (11:00)
  • Lõppkuupäev: 27.04.2019
JUHEND Vaata lähemalt

FAIRYTALE CUP 201925.05.2019

FAIRYTALE CUP 2019
  • Asukoht: Lasnamäe sulgpallihall, Punane 69a, Tallinn
  • Alguskuupäev: 25.05.2019
  • Lõppkuupäev: 26.05.2019
JUHEND Vaata lähemalt

2019 a. PÄRNU LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES26.05.2019

2019 a. PÄRNU LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES
  • Asukoht: Pärnu, Pärnu Spordihoone (Riia mnt 129 )
  • Alguskuupäev: 26.05.2019
  • Lõppkuupäev: 26.05.2019
JUHEND Vaata lähemalt