Kalender

OPEN TALLINN 201905.10.2019

OPEN TALLINN 2019
  • Asukoht: Tallinn, OMAsaal (Kopli 25A)
  • Alguskuupäev: 05.10.2019
  • Lõppkuupäev: 05.10.2019
JUHEND Vaata lähemalt

10. EESTI KARIKAVÕISTLUSED VAHENDIGA RÜHMKAVADES13.10.2019

10. EESTI KARIKAVÕISTLUSED VAHENDIGA RÜHMKAVADES
  • Asukoht: Tartu, A Le Coq sporihoone (Ihaste tee 7)
  • Alguskuupäev: 13.10.2019
  • Lõppkuupäev: 13.10.2019
JUHEND Vaata lähemalt

2019.a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED SPORTAEROOBIKAS13.10.2019 (13:00)

2019.a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED SPORTAEROOBIKAS
  • Asukoht: Tallinn, Ehte Gümnaasiumi saal (Ehte tn. 9)
  • Alguskuupäev: 13.10.2019 (13:00)
  • Lõppkuupäev: 13.10.2019
JUHEND REGISTREERIMISVORM Vaata lähemalt

IFAGG B-CATEGORY COMPETITION TALLINN TROPHY16.10.2019

IFAGG B-CATEGORY COMPETITION TALLINN TROPHY
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi spordihall (Juhkentali 12
  • Alguskuupäev: 16.10.2019
  • Lõppkuupäev: 18.10.2019
JUHEND Vaata lähemalt

Invitational Tournament Tallinn Trophy mini16.10.2019

Invitational Tournament Tallinn Trophy mini
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi spordihall (Juhkentali 12)
  • Alguskuupäev: 16.10.2019
  • Lõppkuupäev: 18.10.2019
JUHEND Vaata lähemalt

2019 IFAGG WORLD CUP III & CHALLENGE CUP III17.10.2019

2019 IFAGG WORLD CUP III & CHALLENGE CUP III
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi spordihall (Juhkentali 12)
  • Alguskuupäev: 17.10.2019
  • Lõppkuupäev: 20.10.2019
JUHEND Vaata lähemalt

BOGDANOVA’S TOURNAMENT 201926.10.2019

BOGDANOVA’S TOURNAMENT 2019
  • Asukoht: Vinni, Vinni Spordikomleks (Sõpruse 16)
  • Alguskuupäev: 26.10.2019
  • Lõppkuupäev: 27.10.2019
JUHEND inglise keeles; vene keeles Vaata lähemalt

ILUVÕIMLEMISTURNIIR «Novembritähed 2019»09.11.2019

ILUVÕIMLEMISTURNIIR «Novembritähed 2019»
  • Asukoht: Vinni, Vinni Spordikompleks (Sõpruse 16)
  • Alguskuupäev: 09.11.2019
  • Lõppkuupäev: 10.11.2019
JUHEND Vaata lähemalt

GYMNAFEST 2019 Põhja-Eesti eelvoor16.11.2019

GYMNAFEST 2019 Põhja-Eesti eelvoor
  • Asukoht: Tallinn, TalTech Spordihoone (Männiliiva tn 7)
  • Alguskuupäev: 16.11.2019
  • Lõppkuupäev: 16.11.2019
JUHEND Vaata lähemalt

GYMNAFEST 2019 Lõuna-Eesti eelvoor17.11.2019

GYMNAFEST 2019 Lõuna-Eesti eelvoor
  • Asukoht: Tartu, Turu tn Spordihoone (Turu tn 8)
  • Alguskuupäev: 17.11.2019
  • Lõppkuupäev: 17.11.2019
JUHEND Vaata lähemalt

TÕUSVAD TÄHED 201923.11.2019

TÕUSVAD TÄHED 2019
  • Asukoht: Keila, Keila Tervisekeskus (Paldiski mnt 17)
  • Alguskuupäev: 23.11.2019
  • Lõppkuupäev: 23.11.2019
JUHEND Vaata lähemalt

GYMNAFEST 2019 Lõppkontsert (finaal)30.11.2019

GYMNAFEST 2019 Lõppkontsert (finaal)
  • Asukoht: Tallinn, Tallinna Spordihall (Herne 30)
  • Alguskuupäev: 30.11.2019
  • Lõppkuupäev: 30.11.2019
JUHEND Vaata lähemalt

MEREPIIGA 201930.11.2019

MEREPIIGA 2019
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi spordihall (Juhkentali 12)
  • Alguskuupäev: 30.11.2019
  • Lõppkuupäev: 01.12.2019
JUHEND Vaata lähemalt

Miss Valentine non-FIG International Tournament26.02.2020

Miss Valentine non-FIG International Tournament
  • Asukoht: Tartu, Tartu Ülikooli Spordihoone (Ujula 4A)
  • Alguskuupäev: 26.02.2020
  • Lõppkuupäev: 01.03.2020
JUHEND Vaata lähemalt

Eesti Koolispordi Liidu 2020.a. Võimlemisfestival07.03.2020 (12:00)

Eesti Koolispordi Liidu 2020.a. Võimlemisfestival
  • Asukoht: Rapla, Sadolin Spordihoone (Viljandi maantee 69 A)
  • Alguskuupäev: 07.03.2020 (12:00)
  • Lõppkuupäev: 07.03.2020
7.märts 2020 Eesti Koolispordi Liidu Võimlemisfestival 1.-12.kl. õpilased T, P ( liikumis-,võimlemis-,akrobaatika- ja koondrühmad) Rapla SadolinSpordihoones . Peakorraldaja: Kadi ... Vaata lähemalt