toimkonnad

Liidusisese praktilise tegevuse juhtimiseks ja korraldamiseks erinevatel võimlemisaladel on moodustatud võimlemisklubide esindajatest toimkonnad.

EEVL toimkondade moodustamine, töökord ja ülesanded
 

ILUVÕIMLEMISE TOIMKOND 

Toimkonna koosolekute protokollid 

Juhatus:

Larissa Gorbunova
Nadezda Zahharenkova
Epp Rohila
Irina Kikkas-Nõomaa
Julia Tjomuškina
Irina Stadnik

                





 

 

 

RÜHMVÕIMLEMISE TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Esinaine:

Juhatus:

Lea Kriibi

Airi Pärn
Nadežda Logvinenko       Kristin Laupa
Kai Esna
Olga Sonnikova

 

56 477 619                  




 

lea@rytmika.ee

spordiklubiairi@gmail.com
nadjalogvinenko@gmail.com
kristin.laupa@gmail.com   kaivoog@gmail.com     olga.rotskova@mail.ru

 

HARRASTUSVÕIMLEMISE TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Juhatus:

Ebe Kalja
Kersti Kull
Pille Juus
Kadri Jukk
Kadi Saks
Kai Randrüüt
Heigo Klaos

 

 



 

 

 

AKROBAATILISE RÜHMVÕIMLEMISE TOIMKOND (TeamGym)

Toimkonna koosolekute protokollid

Esinaine:

Juhatus:

Olga Gogoladze

Aljona Orlova
Verner Mägi
Andre Org

56469095


 

sktrefoil@gmail.com

 

SPORTAEROOBIKA TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Esinaine:

Juhatus:

Natalja Maltsenko

Tatjana Semtšenkova
Tatjana Tulskaja
Irina Moskaljova

53 940890

 

natalja.maltsenko@mail.ee

aerobika@mail.ru
t
wistcrew@mail.ru
p
arlid@mail.ru

 

TRAMPOLIINVÕIMLEMISE TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Esinaine:

Juhatus:

Sigrid Pedoson

Natalia Cherneyko
Katrin Kaasik
Karin Joala
 

55 596835

 

sigrid@trampoline.ee

natalia.cherneyko@tlu.ee
kati@katispordiklubi.ee 
karin@sktraps.ee
 

 

 

SPORTAKROBAATIKA TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Juhatus:

Toivo Peegel
Kadri Ridaste
Heleri Tinno
Heidi Kann
Kaia Küllik
Ivar Kozlov
 

 

 

AEROOBIKA JA RÜHMATREENINGUTE TÖÖRÜHM

Toimkonna koosolekute protokollid

Esinaine

Töörühma liikmed:

Kadri Liivak
 
Liina Raska
Silja Siller
Gea Simson
Riina Suhotskaja-Kajari
Ethel Otsason
Kristi Roosimägi
Tiina Möll
Eve Reitalu
 
5091644