Eesti absoluutne meister iluvõimlemises on Olga Bogdanova

15.04.2017

14. ja 15.aprillil toimusid Tartus A. Le Coq Spordimajas Eesti meistrivõistlused iluvõimlemises.

Eesti meistrid iluvõimlemises selgitati juba 69-ndat korda. Kokku oli võistlustules 60 võimlejat.

Iluvõimlemise absoluutse meistri tiitli pälvis Olga Bogdanova (VK Piruett) 67,15 punktiga, kes edastas konkurente ligi 7 punktiga. Tihedas konkurentsis ülejäänud poodiumikohtadele võitis hõbemedali Carmel Kallemaa (VK Janika) 60,45 punktiga ning pronksmedali Laurabell Kabrits (VK Piruett) 60,4 punktiga.

Eesti absoluutse meistri Olga Bogdanova  (VK Piruett) edu jätkus ka üksikaladel, kus ta võitis rõnga- ,palli- ja lindiharjutuse. Kurikaharjutuse võitis Carmel Kallemaa (VK Janika).

Juunioriklassis pälvis mitmevõistluses Eesti meistri tiitli 57,85  punktiga Carmen Marii Aesma (VK Piruett) ning edestas hõbemedali võitnud Melany Keleri ‘t  (VK Elegance) 3,95 punktiga. Pronksmedalile tuli Adelina Beljajeva (VK Elegance) 49,95 punktiga. Üksikaladel võitis Melany Keler  (VK Elegance) rõnga- ja kurikaharjutuse, Carmen Marii Aesma (VK Piruett) lindiharjutuse ja Natali Vei (VK Piruett) palliharjutuse.

Olga Bogdanova, Laurabell Kabritsa ja  Carmen Marii Aesma treeneriks on Larissa Gorbunova Võimlemisklubist Piruett: “ Uued reeglid on rasked ja soosivad looduse poolt andekaid ning tehniliselt väga heal tasemel võimlejaid. Võttes arvesse, et Kalevi Spordihall on pikalt kinni olnud ja oleme treeninud vaid väikestes saalides, siis on tulemus fantastiline.”

TULEMUSED

Rühmvõimlemise EM-il sai Eesti kaks viiendat kohta, kullad Venemaale

14.05.2018
Eile Tallinnas lõppenud rühmvõimlemise Euroopa meistrivõistlustelt viisid venelannad koju nii juunioride kui ka meistriklassi tiitlid. Juunioride seas sai VK Rütmika Jun... Loe edasi

Euroopa meistrivõistluste soojendusturniiril jättis Eesti koju kulla, hõbeda ja kaks pronksi

11.05.2018
Täna Kalevi spordihallis lõppenud rahvusvahelisel rühmvõimlemise turniiril Spring Breeze võitis VK Rütmika Siidisabade tiim 12-14-aastaste neidude seas esikoha, 8-1... Loe edasi

Sportakrobaatika võistlused "1. AkroKarikas"

20.03.2018
Laupäeval, 17. märtsil toimusid Tallinnas, OMAsaalis 1. AkroKarikas nime kandvad karikavõistlused sportakrobaatikas. Võistlustel osalesid sportakrobaatika võistkonna... Loe edasi

Iluvõimlejate tegus nädalavahetus rahvusvahelistel turniiridel

19.03.2018
Ülimalt võimlemisvõistlusterohke nädalavahetus näitas, et ettevalmistused tiitlivõistlusteks on täies hoos. Iluvõimlejad osalesid kahel suurel FIG turni... Loe edasi

Sportaeroobika võimlejate edu Turniiril Czech Aerobic Open

14.03.2018
Läinud nädalavahetusel esinesid edukalt meie sportaeroobika võimlejad turniiril Czech Aerobic Open 2018, kus osalesid 15 riigi sportlased. Eestit esindasid SK Fööniks v&otil... Loe edasi