Eesti rühmvõimlejad tegid Pariisis Challenge Cup-il tugevad tulemused!

30.10.2018
VK Rütmika Junior Team

Rühmvõimlemise IFAGG juuniorklassi Challenge Cup kolmanda etapi finaalis saavutas VK Rütmika Junior Team kõrge neljanda koha (35,200 punkti), neist täpselt punktivõrra väiksema kogusummaga oli viies VK Janika Grisete. Etapi võitsid valitsevad juunioride maailmameistrid ja Euroopa meistrid Venemaa rühmast Victoria 38,500 punktiga. Hõbeda sai Soome Ovo Junior Team (37,350 punkti) ja kolmandale kohale tuli Venemaa rühm Victoria Strela (36,450). Võistlustel osales lisaks nimetatud rühmadele ka VK Janika rühm Mireth, kes hoolimata eelvõistluse 7. kohast kahjuks finaali ei saanud, sest igast riigist pääses sinna kaks parimat võistkonda.

Meistriklassi World Cup etapil Eesti rühmi ei osalenud. Võitjaks tuli Venemaa rühm Madonna (38,900 punkti), kellele järgnesid sama tulemuse saavutanud Venemaa Expressia ja Soome Minetit (38,250). Ovo meistriklassi rühm jäi neljandaks (37,900).

Challenge Cup ja World Cup viimane, neljas etapp ja finaalid toimuvad 22.-25.novembril Brasiilias Sao Paulos. Eestit esindavad juuniorklassi rühmad VK Rütmika Junior Team ja VK Janika Grisete.

Tänud kõigile ilusate elamuste eest nädalavahetusel! Soovime vastupidavust ja rõõmu edasistel treeningutel!

SK Nord sportaeroobika võimlejad tõid Šveitsist medaleid

15.11.2018
                    Spordiklubi Nord tublid sportaeroobika võimlejad tõid  rahvusvaheliselt... Loe edasi

GymnaFest 2018 finaali pääsejad on selgunud

12.11.2018
Nädalavahetusel Tallinnas TalTech spordihoones ning Viljandi spordihoones toimunud GymnaFest 2018 eelvoorud on selleks korraks lõppenud ning selgunud on lõppkonsterdile pää... Loe edasi

Sportakrobaatika võistlused Open Tallinn 2018

07.11.2018
Kunagi pole OMAsaali laed madalad tundunud, aga sellel laupäeval, 3. novembril, Open Tallinn 2018 võistlustel sportakrobaatikas, astus võistlusplatsile esmakordselt juuniorklassi me... Loe edasi

Selgusid Eesti meistrid iluvõimlemise rühmkavades

05.11.2018
                    Möödunud nädalavahetusel Kalevi spordihallis toimunud Eesti meistrivõ... Loe edasi