Eesti trampoliinvõimlejatele Rootsi suurturniirilt kaks kuldmedalit

04.06.2019
Täiskasvanute vanuseklassi võitja Krete Kaasik poodiumil

31.05-01.06 toimus Rootsis Herrljungas rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup 2019 batuudi- ja topelt-trampetihüpetes, kus osales 472 last, noort ja täiskasvanut 9 erinevast riigist ning Eesti võimlejad teenisid tervelt kaks kuldmedalit - batuudihüpetes Krete Kaasik ja topelt-trampetihüpetes Kerti Järg.

Eestit esindas võistlustel 15 sportlast 3 erinevast klubist - BG, SK KATI ja AK Twister. Eestlastest jõudis finaalidesse 5 sportlast, kellest üks, Kerti Järg, mõlemal alal. Batuudihüpetes jõudsid finaali täiskasvanutes võistelnud Krete Kaasik (SK KATI) ja U12 vanusgrupis võistelnud Kerti Järg (AK Twister). Topelt-trampeti hüpetes jõudsid finaali U12 vanusegrupis võistelnud Kerti Järg (AK Twister) ja Arabel Pedoson (BG) ning juuniorite vanuseklassis võistelnud Merlin Klemm (SK KATI) ja Sten Püvi (BG).

Topelt-trampetihüpetes saavutas Sten Püvi 7. koha, Merlin Klemm 4. koha. Poodiumi kaks kõrgemat astet hõivasid Eesti väiksed tüdrukud - Kerti Järg võitis võistluse ja Arabel Pedoson saavutas II koha. Batuudihüpetes saavutas Kerti Järg 8. koha ning oma vanusegrupi võistluse võitis Krete Kaasik.

Poodiumil Kerti Järg ja Arabel Pedoson

Õnnitlused kõikidele osalenud Eesti trampoliivõimlejatele heade soorituste eest!

Eesti võimlejad maailma suurimal harrastusvõimlemise festivalil "Gymnaestrada"

18.07.2019
7.-13. juulini toimus Dornbirnis (Austria) Rahvusvahelise Võimlemisliidu (FIG) suurüritus "16th World Gymnaestrada 2019”. Gymnaestradad toimuvad olümpiaeelsel aastal, ... Loe edasi

Iluvõimlemise juunioride MM-il esindavad Eestit Murashko ja rühmkava koondis

17.07.2019
Täna hommikul startis Eesti delegatsioon ajaloo esimestele iluvõimlemise juunioride maailmameistrivõistlustele, mis toimuvad 19-21. juuli Moskvas, Venemaal. Eesti koondise koosseisu... Loe edasi

Iluvõimleja Bogdanova võitis suveuniversiaadil pronksmedali

15.07.2019
Napolis toimuva 30. suveuniversiaadi laupäeval, 13. juulil, lõppenud pallikava finaalvõistlusel võitis Viktoria punktisummaga 18,85 pronksmedali! Finaalvõistlusele p&a... Loe edasi

Iluvõimlemise Eesti meister Bogdanova stardib Suveuniversiaadil sel neljapäeval

09.07.2019
Iluvõimlemise Eesti meister Viktoria Bogdanova alustab Suveuniversiaadi võistlusi Itaalias, Napolis sellel neljapäeval, 11. juulil, mil astub võistlusväljakule pallikava... Loe edasi

Eesti iluvõimlemise naiskond tegi Euroopa Mängudel tubli soorituse

24.06.2019
Euroopa mängudel Minskis sai Eesti iluvõimlemise naiskond mitmevõistluse kokkuvõttes seitsmenda koha. Viie palli kavas 24,3 punktiga viienda koha ning kolme rõnga... Loe edasi