Esmakordselt toimunud Võimleja ABC oli edukas

 

  

12.08.2017

Kalevi Spordihallis toimus 10.- 12.augustil esmakordselt Eesti võimlemise ajaloos iluvõimlemise  koondise kandidaatide ühislaager Võimleja ABC, millest võttis osa 80 noorte-  juunioride ja meistriklassi iluvõimlejat üle Eesti.

Projekti eesmärgiks oli võimlejate ja treenerite meeskonnavaimu ning ühtekuuluvustunde kasvatamine läbi koolituste ning suurepärastes tingimustes toimunud ühistreeningute. Eeldatavasti oli nende osalejate seas ka Eesti esindaja Tokyo 2020 Olümpiamängudel.

Lisaks vahenditreeningutele Irina Stadniku juhendamisel koolitas esimesel päeval noori tulevikutähti Hannes Rumm meedia vallas, EEVL koolitaja Kersti Kull jagas kogemusi, mida on meistertreener Aleksei Mišini ja teiste edukate treenerite kõrvalt meeskonnavaimust õppinud ning Eghert-Sören Nõmm aitas seada tantsusamme.

Teisel päeval tegi teavitustööd keelatud ainete ohtudest Eesti Antidopingu juhatuse liige Elina Kivinukk ning toitumisest rääkis endine võimleja, nüüdseks edukas fitnessist Endla Vaher.

Ühislaagri viimasel päeval rääkis Irina Kikkas-Nõomaa oma teekonnast Pekingi Olümpiale ning paljudele eeskujuks olev Sandra Raju  tutvutas Nike Training Clubi, Snežanda Stoljarova kõneles juuniori- ning meistriklassi  võimlejatega spordipsühholoogiast.

Suur tänu toetajatele: Coca-Cola (Nele Normak), PULS NutritionOÜ (Liisa Peedo), Eesti Jalgpalliliit, Eesti Tennise Liit.

Ühislaagri idee autor ja peakorraldaja: Natalja Inno (EEVL juhatuse liige ning iluvõimlemise toimkonna esinaine).

Eesti trampoliinvõimlemise kohtunik valiti noorteolümpiamängudele

12.07.2018
Rõõmsad uudised! Eesti Võimlemisliidu postkasti potsatas suurepärane teade - oktoobris toimuvatele Buenos Airese noorteolümpiamängudele on valitud osalema Eesti tra... Loe edasi

Harrastusvõimlemise suursündmus GymnaFest tuleb taas

27.06.2018
                    Eesti Võimlemisliidul on hea meel kutsuda kõiki harrastusvõimlemise h... Loe edasi

Suurepärased tulemused Eesti võistkondadele TeamGym International Openil

25.06.2018
Möödunud nädalavahetusel Lissabonis, Portugalis toimunud TeamGym International Open Cupilt noppisid Eesti võistkonnad nii kuld-,hõbe- kui ka pronksikarva medaleid. Eestit ... Loe edasi

Avalik konkurss 2019 a. XX Tallinna võimlemispeo kunstiliseks teostamiseks

21.06.2018
Eesti Spordiselts Kalev kuulutab välja avaliku konkursi XX Tallinna võimlemispeo ideekavandi leidmiseks ja kunstiliseks teostamiseks. XX Tallinna võimlemispidu toimub 2. juunil 2019... Loe edasi

Eesti Võimlemisliit otsib peasekretäri assistenti

19.06.2018
Eesti Võimlemisliit (EEVL) on võimlemise kõrgeimaks esindusorganiks Eestis ja rahvusvahelistes organisatsioonides. EEVL koordineerib ja juhib võimlemisalast tegevust, korra... Loe edasi