Gymnafest 2017 üldvõitja on TTÜ Tantsutüdrukud & Saltopoisid & Tantsuansambel Kuljus

 

  

27.11.2017
Gymnafest 2017 üldvõitja

 

Eesti Võimlemisliidu suurim üritus, harrastusvõimlemise 21. GYMNAFEST finaal toimus 25. novembril Tartus. Osales 24 klubi, 478 võimlejat Saaremaalt, Kilingi-Nõmmelt, Pärnust, Kohtla-Järvelt, Keilast, Tallinnast, Tartust, Tallinnast ja külalisesinejad Minskist. Žürii koosseisus Kersti Kull, Inga Neissaar, Luule Märtin ja Enn Meiesaar valisid välja parimatest parimad alljärgnevalt.

 

VIDEOD:  FINAALAUTASUSTAMINE, Lõuna-Eesti voor

 

VANUSERÜHM 7.-12. 

Laureaat - Võimlemisklubi Sistrum, kava "Jõud jõu vastu", treener Sirje Aija

Laureaat / Võitja - Shaté Tantsukool, kava ÖÖ TRANSILVAANIS, treener Triin Tamm.

 

VANUSERÜHM 12.-16. 

Laureaat - Spordiklubi Trefoil, kava MEESTE VÕIMLEMISKAVA, treenerid Olga Gogoladze, Oleg Semjonov, Tatjana Kabrits.

Laureaat - Remei Tantsustuudio, kava PUU, treener Maja Shabanova.

Laureaat / Võitja - Võimlemisklubi Rütmika, kava OTSIDES, treenerid Maarja Jaanovits, Laura-Liisa Kruusamäe.

 

VANUSERÜHM 16.a. ja vanemad 

Laureaat - Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Dance - kava SELAH, treener Marju Asarov.

Laureaat / Võitja - Remei Tantsustuudio, kava RIITUS, treener Maja Shabanova.

 

NAISRÜHMAD

Laureaat / Võitja - Võimlemisklubi Rüht, kava SUVETUULES... , treener Kai Esna.

 

KOONDRÜHMAD

Laureaat - Spordiklubi Trefoil, kava ÖÖTUULES, treenerid Olga Gogoladze, Oleg Semjonov, Tatjana Kabrits. 

Laureaat - Võimlemisklubi Janika, kava PÜHA SÖÖMAAEG, treenerid Elina Gorelašvili, Karin Toom, Reimo Kivine.

Laureaat / Võitja - TTÜ Tantsutüdrukud & Saltopoisid & Tantsuansambel Kuljus, kava ÜHTNE ERISUS, treenerid Andre Org, Laura Karindi, Reet Sillavee.

 

ÜLDVÕTJA   Video leiab SIIT

TTÜ Tantsutüdrukud & Saltopoisid & Tantsuansambel Kuljus, kava ÜHTNE ERISUS, treenerid Andre Org, Laura Karindi, Reet Sillavee.  

 

ERIAUHINNAD

PARIM AKROBAATILINE RÜHM - TTÜ Tantsutüdrukud & Saltopoisid & Tantsuansambel Kuljus, kava ÜHTNE ERISUS, treenerid Andre Org, Laura Karindi, Reet Sillavee.

LASTE VÕIMLEMISKAVA - Võimlemisklubi Rüht Lepatriinud, kava HELESINISE UNISTUSE POOLE, treener Kai Esna.

PARIM KOMPOSITSIOON - Võimlemisklubi Janika treenerilt Elina Gorelašvili, kava PÜHA SÖÖMAAEG.

 

SUURED SUURED TÄNUD kõikidele võimlejatele ja treeneritele suurepärase etenduse eest!

 

SÜDAMLIK TÄNU tublile võõrustajaklubile VK JANIKA Kadri Jukk eestvedamisel.

 

 

 

EEVL baaskoolitusele (3. tase) eelregistreerimine avatud

05.06.2019
Eesti Võimlemisliit korraldab 2019. aasta sügishooajal treenerite baaskoolitust (3. tase treenerikutse) järgmistel aladel:   ➢ aeroobika ja rühmatreeningud ➢ ves... Loe edasi

Eesti trampoliinvõimlejatele Rootsi suurturniirilt kaks kuldmedalit

04.06.2019
31.05-01.06 toimus Rootsis Herrljungas rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup 2019 batuudi- ja topelt-trampetihüpetes, kus osales 472 last, noort ja täiskasvanut 9 erinevast riigist ning E... Loe edasi

Selgusid 2019. aasta Eesti meistrid sportakrobaatikas

03.06.2019
Möödunud laupäeval, 1. juunil, toimusid Tallinnas, OMAsaalis sportakrobaatika 2. Eesti Meistrivõistlused. Võistlustel osales 145 akrobaati kuuest akrobaatikaklubist: ... Loe edasi

Iluvõimlemise FIG turniirilt Yaroslavlis pronksmedal

30.05.2019
28-29. mai toimus Yaroslavlis, Venemaal rahvusvaheline FIG iluvõimlemise turniir, kus Eestist osales neli võimlejat klubist Tartu Spordiselts Kalev VK Diiva. Parima saavutuse ehk pr... Loe edasi

Mainekal Grand Prix-l Eesti iluvõimlejale Polina Murashkole kaks pronksi

30.05.2019
Iisraelis mainekal iluvõimlemise Holon Grand Prix turniiril sai juunioride individuaalarvestuses valitsev Eesti juunioride meister Polina Murashko kurika- ja lindikavades pronksmedalid (kurikak... Loe edasi