GymnaFest 2018 võtja on VK Janika Tantsuline Eliitrühm kavaga "Eedeni aed-Eeva lugu"

 

  

18.11.2018
VK Janika Tantsuline Eliit
 

 

Eile, 27. novembril, Kalevi spordihallis toimunud GymnaFest 2018 finaali võitis ülekaalukalt VK Janika Tantsuline Eliitrühm kavaga " Eedeni aeg - Eeva lugu". Lisaks üldvõidule napsas Tantsuline Eliit esikoha ka koondrühmade kategoorias ning samuti pärjati nad esmakordselt GymnaFesti ajaloos välja antud tiitliga Publiku Lemmik. Publiku häältest kuulus neile tervelt 42%.

22-st korda toimunud GymnaFest finaalis osales seekord 29 rühma ning 410 võimlejat. Kalevi spordihalli kogunesid võimlejad Kilingi-Nõmmelt, Viimsist, Keilast, Tallinnast, Viljandist, Tartust, Võrust, Pärnust, Kohtla-Järvelt ning külalistena Minskist, Valgevenest. Žürii koosseisus Kadri Liivak, Ene Saagpakk, Luule Märtin, Riina Voolpriit, Irina Stadnik, Irina Kikkas-Nõomaa ja Inga Neissaar valisid välja selle aastased festivali parimad etteasted alljärgnevalt:

Vanuserühm 7.-12.a
Laureaadid:
Tantsu- Ja Võimlemisklubi Excite Dance lasterühm, kava "Kui mõnus magada", treener Karolina Lill-Drigin
Võimlemisklubi Piruett lasterühm, kava "Hei Sina", treenerid Nadežda Logvinenko & Pille-Riin Paas
Spordiklubi Fööniks, kava "Ükskord Metsikus Läänes", treener Marina Kruglik
Laureaat- ja võitjarühm: Tantsu- Ja Võimlemisklubi Excite Dancenoorterühm, kava "Sheresade ball", treener Karolina-Lill Drigin

Vanuserühm 12.-16.a
Laureaadid: 
VK Janika Grisete, kava "Ämblikud", treenerid Kristel Võsoberg, Liisel Perlin & Helene Puusepp
Remei tantsustuudio, kava "Virmalised", treener Maja Shabanova
Laureaat- ja võitjarühm: Võimlemisklubi Janika Tallinn juuniorid, kava "Siin või sealpool maad", treenerid Maris Kallus, Margit Saidla & Piret Viikholm

Vanuserühm 16.a ja vanemad:
Laureaat: TalTech Cheerleaders, kava "Cheer UP", treener Andre Org
Laureaat- ja võitjarühm: Remei tantsustuudio, kava "Monoloog", treener Maja Shabanova

Naisrühmad: 
Laureaadid: 
Shaté Tantsukool, kava "Elas kord Pahatar", treener Triin Tamm
Kilingi-Nõmme VK Githa, kava "Ootus", treenerid Sairi Sutt & Margit Schmidt
Laureaat- ja võitjarühm: Võimlemiskool Rüht, kava "Bella Vita", treener Kai Esna

Koondrühmad:
Laureaadid: 
Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja rühm Zagadka, kava "Looduse Jõud", treenrid Marina Ravlusevitchm Natalia Abramova
VK Rütmika, kava "Ilus oled Eestimaa", treenerid Katri Toomsalu, Margot Võsokov, Liisel Perlin, Kristiina Noor & Kristina Lillo
Sport club Trefoil, kava "Kuulge meid", treener Olga Gogoladze
Laureaat- ja võitjarühm: VK Janika Tantsuline Eliitrühm, kava "Eedeni aed - Eeva lugu", treenerid Elina Gorelašvili, Reimo Kivine & Karin Toom

Eriauhinnad:

VK Piruett eriauhind " Kõige lastepärasem kava": Võimlemis- ja tantsuklubi Keeris, kava "Olevused", treener Ene Mets
ESS Kalev eriauhind " Võimlemine on elustiil": Võimlemiskool Rüht, kava "Bella Vita", treener Kai Esna
Idla Eesti Selts eriauhind:
Võimlemisklubi Sirutus, kava "Enne und", treenerid Kadi Voitka & Tea Kõrs

ÜLDVÕITJA JA PUBLIKU LEMMIK: VK Janika Tantsuline Eliitrühm, kava "Eedeni aed - Eeva lugu", treenerid Elina Gorelašvili, Reimo Kivine & Karin Toom

Eesti Võimlemisliit siiralt tänab kõiki osavõtjaid ja pealtvaatajaid meeleoluka ning emotsioonide rohke võimlemispäeva eest!

Suur aitäh ka GymnaFest 2018 finaali kaaskorraldaja klubile GC Piruett´ile!

 

VÕIMLEMINE ON VÕLUV!

EEVL baaskoolitusele (3. tase) eelregistreerimine avatud

05.06.2019
Eesti Võimlemisliit korraldab 2019. aasta sügishooajal treenerite baaskoolitust (3. tase treenerikutse) järgmistel aladel:   ➢ aeroobika ja rühmatreeningud ➢ ves... Loe edasi

Eesti trampoliinvõimlejatele Rootsi suurturniirilt kaks kuldmedalit

04.06.2019
31.05-01.06 toimus Rootsis Herrljungas rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup 2019 batuudi- ja topelt-trampetihüpetes, kus osales 472 last, noort ja täiskasvanut 9 erinevast riigist ning E... Loe edasi

Selgusid 2019. aasta Eesti meistrid sportakrobaatikas

03.06.2019
Möödunud laupäeval, 1. juunil, toimusid Tallinnas, OMAsaalis sportakrobaatika 2. Eesti Meistrivõistlused. Võistlustel osales 145 akrobaati kuuest akrobaatikaklubist: ... Loe edasi

Iluvõimlemise FIG turniirilt Yaroslavlis pronksmedal

30.05.2019
28-29. mai toimus Yaroslavlis, Venemaal rahvusvaheline FIG iluvõimlemise turniir, kus Eestist osales neli võimlejat klubist Tartu Spordiselts Kalev VK Diiva. Parima saavutuse ehk pr... Loe edasi

Mainekal Grand Prix-l Eesti iluvõimlejale Polina Murashkole kaks pronksi

30.05.2019
Iisraelis mainekal iluvõimlemise Holon Grand Prix turniiril sai juunioride individuaalarvestuses valitsev Eesti juunioride meister Polina Murashko kurika- ja lindikavades pronksmedalid (kurikak... Loe edasi