GymnaFest 2018 võtja on VK Janika Tantsuline Eliitrühm kavaga "Eedeni aed-Eeva lugu"

 

  

18.11.2018
VK Janika Tantsuline Eliit
 

 

Eile, 27. novembril, Kalevi spordihallis toimunud GymnaFest 2018 finaali võitis ülekaalukalt VK Janika Tantsuline Eliitrühm kavaga " Eedeni aeg - Eeva lugu". Lisaks üldvõidule napsas Tantsuline Eliit esikoha ka koondrühmade kategoorias ning samuti pärjati nad esmakordselt GymnaFesti ajaloos välja antud tiitliga Publiku Lemmik. Publiku häältest kuulus neile tervelt 42%.

22-st korda toimunud GymnaFest finaalis osales seekord 29 rühma ning 410 võimlejat. Kalevi spordihalli kogunesid võimlejad Kilingi-Nõmmelt, Viimsist, Keilast, Tallinnast, Viljandist, Tartust, Võrust, Pärnust, Kohtla-Järvelt ning külalistena Minskist, Valgevenest. Žürii koosseisus Kadri Liivak, Ene Saagpakk, Luule Märtin, Riina Voolpriit, Irina Stadnik, Irina Kikkas-Nõomaa ja Inga Neissaar valisid välja selle aastased festivali parimad etteasted alljärgnevalt:

Vanuserühm 7.-12.a
Laureaadid:
Tantsu- Ja Võimlemisklubi Excite Dance lasterühm, kava "Kui mõnus magada", treener Karolina Lill-Drigin
Võimlemisklubi Piruett lasterühm, kava "Hei Sina", treenerid Nadežda Logvinenko & Pille-Riin Paas
Spordiklubi Fööniks, kava "Ükskord Metsikus Läänes", treener Marina Kruglik
Laureaat- ja võitjarühm: Tantsu- Ja Võimlemisklubi Excite Dancenoorterühm, kava "Sheresade ball", treener Karolina-Lill Drigin

Vanuserühm 12.-16.a
Laureaadid: 
VK Janika Grisete, kava "Ämblikud", treenerid Kristel Võsoberg, Liisel Perlin & Helene Puusepp
Remei tantsustuudio, kava "Virmalised", treener Maja Shabanova
Laureaat- ja võitjarühm: Võimlemisklubi Janika Tallinn juuniorid, kava "Siin või sealpool maad", treenerid Maris Kallus, Margit Saidla & Piret Viikholm

Vanuserühm 16.a ja vanemad:
Laureaat: TalTech Cheerleaders, kava "Cheer UP", treener Andre Org
Laureaat- ja võitjarühm: Remei tantsustuudio, kava "Monoloog", treener Maja Shabanova

Naisrühmad: 
Laureaadid: 
Shaté Tantsukool, kava "Elas kord Pahatar", treener Triin Tamm
Kilingi-Nõmme VK Githa, kava "Ootus", treenerid Sairi Sutt & Margit Schmidt
Laureaat- ja võitjarühm: Võimlemiskool Rüht, kava "Bella Vita", treener Kai Esna

Koondrühmad:
Laureaadid: 
Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja rühm Zagadka, kava "Looduse Jõud", treenrid Marina Ravlusevitchm Natalia Abramova
VK Rütmika, kava "Ilus oled Eestimaa", treenerid Katri Toomsalu, Margot Võsokov, Liisel Perlin, Kristiina Noor & Kristina Lillo
Sport club Trefoil, kava "Kuulge meid", treener Olga Gogoladze
Laureaat- ja võitjarühm: VK Janika Tantsuline Eliitrühm, kava "Eedeni aed - Eeva lugu", treenerid Elina Gorelašvili, Reimo Kivine & Karin Toom

Eriauhinnad:

VK Piruett eriauhind " Kõige lastepärasem kava": Võimlemis- ja tantsuklubi Keeris, kava "Olevused", treener Ene Mets
ESS Kalev eriauhind " Võimlemine on elustiil": Võimlemiskool Rüht, kava "Bella Vita", treener Kai Esna
Idla Eesti Selts eriauhind:
Võimlemisklubi Sirutus, kava "Enne und", treenerid Kadi Voitka & Tea Kõrs

ÜLDVÕITJA JA PUBLIKU LEMMIK: VK Janika Tantsuline Eliitrühm, kava "Eedeni aed - Eeva lugu", treenerid Elina Gorelašvili, Reimo Kivine & Karin Toom

Eesti Võimlemisliit siiralt tänab kõiki osavõtjaid ja pealtvaatajaid meeleoluka ning emotsioonide rohke võimlemispäeva eest!

Suur aitäh ka GymnaFest 2018 finaali kaaskorraldaja klubile GC Piruett´ile!

 

VÕIMLEMINE ON VÕLUV!

REGISTREERI: EEVL EKR_5 tasemekoolitus (kõik võimlemisalad + ilu-ja rühmvõimlemine)

07.08.2019
6-8. september korraldab Eesti Võimlemisliit Tartus võimlemisalase koolituse, mis mõeldud kõikidele võimlemise treeneritele, kes soovivad taotleda EKR_5 (treener) ku... Loe edasi

KONKURSS VI Eestimaa võimlemispeo kunstiliseks teostamiseks JÄTKUVALT AVATUD

05.08.2019
Eesti Spordiselts Kalev avalik konkurss VI Eestimaa võimlemispeo ideekavandi leidmiseks ja kunstiliseks teostamiseks on jätkuvalt avatud. VI Eestimaa võimlemispidu toimub ... Loe edasi

EEVL BAASKOOLITUSE (EKR_3) KUUPÄEVAD ON SELGUNUD

01.08.2019
Käesolevaga teatame, et EEVL võimlemise ning aeroobika ja rühmtreeningute treenerite baaskoolitus (EKR_3) toimub järgmistel nädalalõppudel: 1. osa 21-22. septembe... Loe edasi

KUTSETASEME DOKUMENTIDE ESITAMISE TÄHTAEG ON 05.09.2019

31.07.2019
Eesti Võimlemisliit kuulutab välja dokumentide vastuvõtmise 3–7. taseme kutseeksamite sooritamiseks ning kutse taastaotlemiseks järgmistel aladel:   ➢ a... Loe edasi

Polina Muraško tegi juunioride MM-il esiviisiku kohtadega Eesti võimlemisajalugu

22.07.2019
Juunioride iluvõimlemise MM Moskvas pakkus eile rohkesti emotsioone – Polina Muraško võitis kurikakavas kõrge neljanda ja pallikavas viienda koha, Eesti rühm saa... Loe edasi