Juunior Adelina Beljajeva alustas iluvõimlemise hooaega kõrge 5nda kohaga

16.08.2018
Adelina Beljajeva
Eesti iluvõimlemise uus hooaeg sai ilusa stardi. Eesti parim juunior Adelina Beljajeva saavutas kõrge 5. koha Minskis toimuval World Challenge Cup´ile eelnenud juunioride võistlusel "Crystal Rose". 60 võimleja osavõtul toimuva turniiri võitjaks tuli venelanna Anastasia Sergeeva (69.100), hõbeda jättis koju Valgevene esindaja Yana Striga ( 65.400) ning pronksi sai itaallanna Talisa Toretti (64.700). Adelina nelja kava punktide kogusumma oli 60.800. Finaalides saavutas Beljajeva vastavalt: rõngas 15.2(5.koht), pall 15.6(5.) ja kurikad 15.0(6.)

Reedel astuvad World Challenge Cupil võistlustulle Eesti meistriklassi individuaalvõimlejad Carmen Marii Aesma ja Viktoria Bogdanova ning rühmkava rahvuskoondis. Käesolev etapp on peaproov septembris toimuvateks maailmameistrivõistlusteks. Suvel saavutatud vorm ja möödunud hooaja tulemused seavad realistlikud eesmärgid, kus Eesti koondiselt oodatakse stabiilseid ja vigadeta sooritusi.

SK Nord sportaeroobika võimlejad tõid Šveitsist medaleid

15.11.2018
                    Spordiklubi Nord tublid sportaeroobika võimlejad tõid  rahvusvaheliselt... Loe edasi

GymnaFest 2018 finaali pääsejad on selgunud

12.11.2018
Nädalavahetusel Tallinnas TalTech spordihoones ning Viljandi spordihoones toimunud GymnaFest 2018 eelvoorud on selleks korraks lõppenud ning selgunud on lõppkonsterdile pää... Loe edasi

Sportakrobaatika võistlused Open Tallinn 2018

07.11.2018
Kunagi pole OMAsaali laed madalad tundunud, aga sellel laupäeval, 3. novembril, Open Tallinn 2018 võistlustel sportakrobaatikas, astus võistlusplatsile esmakordselt juuniorklassi me... Loe edasi

Selgusid Eesti meistrid iluvõimlemise rühmkavades

05.11.2018
                    Möödunud nädalavahetusel Kalevi spordihallis toimunud Eesti meistrivõ... Loe edasi

Eesti rühmvõimlejad tegid Pariisis Challenge Cup-il tugevad tulemused!