Mainekal Grand Prix-l Eesti iluvõimlejale Polina Murashkole kaks pronksi

30.05.2019
Võidukas Polina Murashko

Iisraelis mainekal iluvõimlemise Holon Grand Prix turniiril sai juunioride individuaalarvestuses valitsev Eesti juunioride meister Polina Murashko kurika- ja lindikavades pronksmedalid (kurikakava - 18.300, lindikava 16.850).

Võistkondade arvestuses oli Eesti️ juunioride võistkond koosseisus Polina Murashko, Aia Adele Narits ja Sabiine Oras 8. kohal. Juunioride võistkondlikus arvestuses tuli esikohale Venemaa , kellele järgnesid Iisrael ja Valgevene .

Eesti rühmkava koondis saavutas mitmevõistluse arvestuses 6. koha Ungari, Soome ja Sloveenia ees. 5 palliga kava finaalis sai Eesti võistkond punktisummaga 24.350 väärtusliku 5. koha. Rühmkava koondise järgmine start on 22.-23. juunil Euroopa Mängudel, individuaalvõimlejat Polina Murashkot ootavad 19-21. juuli ees ajaloos esimest korda toimuvad juunioride maailmameistrivõistlused Moskvas.

Eesti korraldab nädalavahetusel MK-etappi, millest Kreeka loobus

17.10.2019
Eeloleval nädalavahetusel toimub Tallinnas rühmvõimlemise III MK-etapp, kus meistriklassis püüab kõrget kohta Eesti tipprühm Rütmika Elite Team. Kalendr... Loe edasi

Tallinnas võisteldi eile sportaeroobika Eesti meistrite tiitlitele

14.10.2019
Eile, 13. oktoobril, toimusid Tallinnas Ehte Gümnaasiumis 2019. aasta Eesti meistrivõistlused sportaeroobikas, kus võistlustules selgitati välja Eesti meistrid laste, noorte ni... Loe edasi

Tartus selgusid vahendiga rühmkavade karikavõitjad

13.10.2019
Iluvõimlejad ja rühmvõimlejad võistlesid täna Tartus vahendiga rühmkavade karikate nimel. Need igasügisesed karikavõistlused on suurim Eesti Võim... Loe edasi

SK Fööniksile säravad tulemused sportaeroobika turniirilt Moldovast

08.10.2019
Spordiklubi Fööniks tuli möödunud nädalavahetusel toimunud sportaeroobika turniirilt 5th „LIA-GYM” AEROBICS OPEN CUP 2019 tagasi rõõmustavate tu... Loe edasi

Iluvõimlemise naiskond jäi MM-il olümpiapiletita

21.09.2019
Iluvõimlemise MM-il Bakuus sai Eesti rühmkava naiskond RGG Team Estonia viie palli kavas 19. koha 23,300 punktiga ning kurika ja rõngaste kavas 18. koha 23,250 punktiga. Mitmev&otil... Loe edasi