Nädalavahetusel leidsid aset järjekordsed Lootuste karikavõistlused juuniori- ja meistriklassis

 

  

25.02.2019

22.-23.veebruaril Narvas toimunud iluvõimlemise juunior- ja meistriklassi Lootuste karikavõistlustel oli hea meel taas näha, et enamikes vanuserühmades on konkurents väga tihe ja pjedestaalile jõudmiseks ei saa vigu lubada ka tugevaimad.

Õnnitlused kõigile karikavõitjatele ja treeneritele! Suured tänud kaks pikka päeva töötanud kohtunikele ja korraldajaklubile Narva Paemurru Spordikool Fouettele ja juht Nadezda Zahharenkovale.

Juuniorklassi kolme sünniaasta esikolmikud teenisid lisaks auhinnakarikatele ka võimaluse esindada Eestit järgmisel nädalal peetaval Miss Valentine 2019 25.juubeli turniiril:
Juuniorklassi FIG võistlus: Polina Murashko, Sabiine Oras
Juuniorid NonFIG 2004: Aia Adele Narits, Kristin Frey, Anita Derjagina
Juuniorid NonFIG 2005: Alisa Paju, Elis Sarapuu, Veronika Shektalova
Juuniorid NonFIG 2006: Maria Muravjova, Angelika Makarenkova, Darja Fetissova

Valikuliselt on võistluste videosid (peamiselt meistriklassi omi) võimalik vaadata youtube kanalilt "caramelku".

2006. sündinute esikuuik:
I Maria Muravjova, GC Piruett
II Angelika Makarenkova, Tartu Spordiselts Kalev Võimlemiskool "Diiva"
III Darja Fetissova, SK Nord/Iluvõimlemine
IV Aleksandra Jegorova, Sillamäe SK Kalev
V Olesja Katok, Võimlemisklubi Elegance
VI Alisa Astrelina, GC Piruett

2005. sündinute esikuuik:
I Alisa Paju, Võimlemisklubi Elegance
II Elis Sarapuu, VK Rütmika
III Veronika Shektalova, SK Nord/Iluvõimlemine
IV Polina Hardikova, Tartu Spordiselts Kalev Võimlemiskool "Diiva"
V Anita Korotkova, VK Diiva
VI Mirtel Korbelainen, Spordikool VK Noorus

2004. sündinute esikuuik:
I Polina Murashko, SK Nord/Iluvõimlemine
II Sabiine Oras, VK Rütmika
III Aia Adele Narits, VK Rütmika
IV Kristin Frey, VK Rütmika
V Anita Derjagina, SK Nord
VI Katerina Terehhova, SK Nord

2003. sündinud meistriklassi "debütandid"
I Adelina Beljajeva, Võimlemisklubi Elegance
II Victoria Põllumäe, Tartu Spordiselts Kalev Võimlemiskool "Diiva"
III Marie-Anett Kaasik, VK Diiva
IV Narine Grigorjan, VK Diiva
V Evelin Naptal, Spordikool VK Noorus
VI Emma Tomson, VK Janika

Meistriklass 2002 sündinud ja vanemad:
I Viktoria Bogdanova, GC Piruett
II Melany Keler, Võimlemisklubi Elegance
III Carmen Marii Aesma, GC Piruett
IV Alissa Postojalkina, Narva Paemurru Spordikool Fouette
V Liisa Leontine Lill, Spordikool VK Noorus
VI Selin Sedletski, VK Noorus

Eesti võimlejad võitsid Eriolümpia Maailmamängudel 13 medalit

21.03.2019
Araabia Ühendemiraatides toimunud Eriolümpia suvistel maailmamängudel olid sportvõimlemise võistlused 15.-17. märtsini ja iluvõimlemise võistlused 19.-2... Loe edasi

Mainekal Derjugina Cupil Eesti iluvõimlemise juuniorikoondisele kaks hõbedat ja üks pronks

18.03.2019
Kiievis toimuval traditsioonilisel mainekal iluvõimlemise turniiril Derjugina Cup Grand Prix olid möödunud nädalavahetusel võistlustules Eesti juunioride ja meistriklassi ... Loe edasi

Eesti võimlejad Eriolümpia suvistel Maailmamängudel Abu Dhabis

14.03.2019
14.- 21. märtsini toimuvad Araabia Ühendemiraatides Eriolümpia suvised Maailmamängud, mis on maailma suurim võistlus intellektipuudega sportlastele. Täna, 14. märt... Loe edasi

Lootuste KV mini-, laste- ja noorteklassile finaali pääsejad selgunud

11.03.2019
Möödunud nädalavahetusel Tallinna Kalevi Spordihallis peetud Lootuste Karikavõistluste II etapil osales ligi 150 noort mini-, laste- ja noorteklassi iluvõimlejat. K&a... Loe edasi

Eesti rühmvõimlejad naasevad MK-etapilt esikuuiku kohtadega

11.03.2019
Rühmvõimlemise tänavuse hooaja esimesel MK-etapil Bulgaarias Sofias sai VK Rütmika Elite Team 34,70 punktiga viienda koha, VK Janika Elite Team oli 34,00 punktiga kuues. Meda... Loe edasi