Paides selgusid Eesti meistrid batuudihüpetes

15.04.2017

SK Kati poolt korraldatud 5. Eesti meistrivõistlused batuudihüpetes oli suur samm edasi võistluste tehnilise lahenduse poole pealt- esmakordselt kasutati Eestis kohtunike hinnete fikseerimist nutiseadmete kaudu ning kohtunike laudadel videomonitore, kust sai näha võimleja võistluskava koheselt pärast sooritust.

Lasteklassis võidutsesid Akrobaatikaklubi Twister sportlased- lasteklassis saavutas tüdrukutest 1. koha Triinu Jõesaar ja poistest Aadu Tordik.

Noorteklassis võitis tüdrukutest Keitlyn Merit Sepp (AK Twister) ja poistest Kaarel Räisa (Biomechanics Group).

Tütarlaste juunioriklassi kirkaim medali jäi Paidesse- võitis SK Kati sportlane Krete Kaasik. Noormeestest võitis EEVL Aasta Meessportlane 2016- Rainer Raiend.

Võistlused jätkuvad homme Paide lahtise meistrivõistlustega. Kõrget lendu!

TULEMUSED

ETV+ teeb ülekande Baltimaade suurimalt iluvõimlemisturniirilt "Miss Valentine"

18.01.2018
18. veebruaril teeb ETV+ ülekande juba 24. korda toimuvalt iluvõimlemisturniirilt "Miss Valentine". "Miss Valentine" on Baltimaade kõige esinduslikum turnii... Loe edasi

Selgusid esimesed Eesti meistrid TeamGym-is.

04.12.2017
Nädalavahetusel peeti Audentese Spordihallis esimesed Eesti meistrivõistlused akrobaatilises rühmvõimlemises (TeamGym). Osales neli klubi (SK Trefoil, SK Adlant, Audentese Spor... Loe edasi

Esimesed Eesti MV TeamGym-is toimuvad 2.detsembril.

28.11.2017
2.detsembril algusega kell 11.00 peetakse Audentese Spordikompleksis (Tondi 84, Tallinn) esimesed Eesti meistrivõistlused akrobaatilises rühmvõimlemises ehk TeamGym-is. Ala on Eesti... Loe edasi

Gymnafest 2017 üldvõitja on TTÜ Tantsutüdrukud & Saltopoisid & Tantsuansambel Kuljus

27.11.2017
  Eesti Võimlemisliidu suurim üritus, harrastusvõimlemise 21. GYMNAFEST finaal toimus 25. novembril Tartus. Osales 24 klubi, 478 võimlejat Saaremaalt, Kilingi-N&otil... Loe edasi