Eesti võimlejad Eriolümpia suvistel Maailmamängudel Abu Dhabis

14.03.2019
14.- 21. märtsini toimuvad Araabia Ühendemiraatides Eriolümpia suvised Maailmamängud, mis on maailma suurim võistlus intellektipuudega sportlastele. Täna, 14. märt... Loe edasi

Lootuste KV mini-, laste- ja noorteklassile finaali pääsejad selgunud

11.03.2019
Möödunud nädalavahetusel Tallinna Kalevi Spordihallis peetud Lootuste Karikavõistluste II etapil osales ligi 150 noort mini-, laste- ja noorteklassi iluvõimlejat. K&a... Loe edasi

Eesti rühmvõimlejad naasevad MK-etapilt esikuuiku kohtadega

11.03.2019
Rühmvõimlemise tänavuse hooaja esimesel MK-etapil Bulgaarias Sofias sai VK Rütmika Elite Team 34,70 punktiga viienda koha, VK Janika Elite Team oli 34,00 punktiga kuues. Meda... Loe edasi

Eestile Miss Valentine viimaselt võistluspäevalt kaks medalit

03.03.2019
Miss Valentine võimlemisturniiri viimasel võistluspäeval võitsid Eesti võimlejad ühe hõbeda- ja ühe pronksmedali. Eesti rühmkava juuniorikoondis ... Loe edasi

Rütmika Elite Team võitis Miss Valentine rühmvõimlemise turniiril kuldmedali

03.03.2019
Miss Valentine raames toimuva IFAGG A-kategooria rühmvõimlemise võistlusel selgusid täna medalisaajad juuniori- ning meistriklassis. VK Rütmika rühm Rütmika Elit... Loe edasi

Eesti juuniori rühmkava koondis Miss Valentine´i mitmevõistluses hõbemedalil

02.03.2019
Eesti rühmkava juuniorikoondis saavutas Miss Valentine mitmevõistluses punktisummaga 36.00 Venemaa juunioride rahvuskoondise (punktisumma 39.750) järel hõbemedali, kusjuures 5 ... Loe edasi

Miss Valentine rühmvõimlemise võistluse laste- ja noorteklasside medalid selgunud

02.03.2019
Eile õhtul selgusid medalisaajad Miss Valentine raames oleva IFAGG A-kategooria võistluse lasteklassides. 12-14 vanusekategoorias võttis võidu 36.065 punktiga VK R... Loe edasi

Miss Valentine teine võistluspäev oli Eesti iluvõimlejatele edukas

02.03.2019
Iluvõimlemise FIG juunioriklassi võistluse kahe kava kokkuvõtes saavutas punktisummaga 31.300 Polina Murashko 7. koha (41 võimleja seas). Kõrge pallikava hindega 17.... Loe edasi

Baltimaade suurim võimlemisturniir Miss Valentine toimub Tartus juba 25-ndat korda

26.02.2019
Tänavu juba 25-ndat korda toimuva suurturniiri osavõtjate nimekiri on muljetavaldav – Tartusse koguneb üle 900 võimleja, 80 kohtunikku, 180 treenerit ning seda kõi... Loe edasi

Nädalavahetusel leidsid aset järjekordsed Lootuste karikavõistlused juuniori- ja meistriklassis

25.02.2019
22.-23.veebruaril Narvas toimunud iluvõimlemise juunior- ja meistriklassi Lootuste karikavõistlustel oli hea meel taas näha, et enamikes vanuserühmades on konkurents väga ... Loe edasi

Trampoliinvõimlemise 2019. aasta Eesti meistritiitlid jagatud

20.05.2019
Võimlemist täis möödunud nädalavahetusel toimusid ka eile Tartus VII Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes ja ajaloolised I Eesti meistrivõistlused topel... Loe edasi

Eestlannad naasevad rühmvõimlemise MM-ilt esikümne kohtadega

20.05.2019
Täna Hispaanias lõppenud rühmavõimlemise MM-il lõpetasid Eesti naiskonnad VK Rütmika Elite Team ja VK Janika Elite Team kahe katse kokkuvõttes vastavalt seit... Loe edasi

Iluvõimlejate supertulemus: juunioride võistkond võitis EM-il viienda koha

20.05.2019
Iluvõimlemise Euroopa meistrivõistlustel Bakuus sai juunioride rühmkava koondis rõngakavas viienda koha, püstitades seejuures 22,55 punktiga isikliku rekordi. Tegemist o... Loe edasi

Sportakrobaatika võistlused KevadAkro 2019

18.05.2019
Laupäeval, 18. mail toimusid Tallinnas, OMAsaalis KevadAkro 2019 võistlused sportakrobaatikas. KevadAkro on saanud rohke osalejate arvuga iga-aastaseks traditsiooniks. Nii oli ka sel korra... Loe edasi

Iluvõimlemise EM-ile sõidavad Bogdanova, Aesma, Keler ning juunioride võistkond

14.05.2019
Eile õhtul sõitis Eesti iluvõimlemisekoondis nädalal lõpus Bakuus toimuvatele Euroopa meistrivõistlustele. Individuaalvõistlejatest nimetati juhatuse ots... Loe edasi