Selgusid 2019. aasta Eesti meistrid sportakrobaatikas

 

  

03.06.2019
Caroline Kruberg, Sirelin Mihkelson / Akrobaatika Kool

Möödunud laupäeval, 1. juunil, toimusid Tallinnas, OMAsaalis sportakrobaatika 2. Eesti Meistrivõistlused. Võistlustel osales 145 akrobaati kuuest akrobaatikaklubist: Akrobaatika KoolGC PiruettPartnerAkroAkrobaatikaklubi TirelAudentese Spordiklubi ja MM13. Võistlused toimusid vastavalt Rahvusvahelise Võimlemise Föderatsiooni võistlusmäärustele ja Eestis kehtivatele sportakrobaatika töörühma poolt kinnitatud nõuetele.

 

 

Eesti meistritiitli pälvisid sportlased viies vanuseklassis:

Lasteklass 8-13
tütarlaste paaride arvestuses
VÕITJAD: Simona Senosi, Sandra Toots / Akrobaatika Kool
poiste paaride arvestuses
VÕITJAD: Erik Jürgen Moser, Leon Reinhold Tigane / Akrobaatika Kool
kolmikute arvestuses
VÕITJAD: Alexia Mazin, Miri Kuusk, Lilian Mägi / PartnerAkro

Lasteklass 8-15
tütarlaste paaride arvestuses
VÕITJAD: Eliise Karafin, Rahel Västrik / Audentes
segapaaride arvestuses
VÕITJAD: August Kallas, Johanna Väljas / Akrobaatika Kool
kolmikute arvestuses
VÕITJAD: Saara Männiko, Liisa Männiko, Stella Iris Viire / Akrobaatika Kool

Noorteklass 9-16
tütarlaste paaride arvestuses
VÕITJAD: Mia Matilda Lemba, Marii-Heleen Tamm / Akrobaatika Kool
kolmikute arvestuses
VÕITJAD: Nora Männilaan, Helena Anette Hanni, Laura Mandel / Akrobaatika Kool

Juuniorklass 11-16
tütarlaste paaride arvestuses
VÕITJAD: Eva Kutman, Kirke Arukaevu / Akrobaatika Kool
kolmikute arvestuses
VÕITJAD: Anita Tamm, Johanna Saarik, Artele Kuusk / PartnerAkro

Juuniorklass 12-18
tütarlaste paaride arvestuses
VÕITJAD: Caroline Kruberg, Sirelin Mihkelson / Akrobaatika Kool
segapaaride arvestuses
VÕITJAD: Matthias Kann, Anette Kampus / Akrobaatika Kool

Juuniorklass 13-19
tütarlaste paaride arvestuses
VÕITJAD: Katariina Braun, Ireen Lindma / Akrobaatika Kool

 

 

Eva Kutman, Kirke Arukaevu / Akrobaatika Kool               Helga Ehrenbusch, Teena Haabmets / Akrobaatika Kool

 

Palju õnne kõikidele värsketele Eesti meistritele ja medalistidele!

Täname kaaskorraldajat Akrobaatika Kool-i, koostööpartnereid Jimmy OÜ ja Lilleäri Kastekann ning kõiki kaasaelajaid saalis! Oleme siiralt tänulikud!

EEVL baaskoolitusele (3. tase) eelregistreerimine avatud

05.06.2019
Eesti Võimlemisliit korraldab 2019. aasta sügishooajal treenerite baaskoolitust (3. tase treenerikutse) järgmistel aladel:   ➢ aeroobika ja rühmatreeningud ➢ ves... Loe edasi

Eesti trampoliinvõimlejatele Rootsi suurturniirilt kaks kuldmedalit

04.06.2019
31.05-01.06 toimus Rootsis Herrljungas rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup 2019 batuudi- ja topelt-trampetihüpetes, kus osales 472 last, noort ja täiskasvanut 9 erinevast riigist ning E... Loe edasi

Selgusid 2019. aasta Eesti meistrid sportakrobaatikas

03.06.2019
Möödunud laupäeval, 1. juunil, toimusid Tallinnas, OMAsaalis sportakrobaatika 2. Eesti Meistrivõistlused. Võistlustel osales 145 akrobaati kuuest akrobaatikaklubist: ... Loe edasi

Iluvõimlemise FIG turniirilt Yaroslavlis pronksmedal

30.05.2019
28-29. mai toimus Yaroslavlis, Venemaal rahvusvaheline FIG iluvõimlemise turniir, kus Eestist osales neli võimlejat klubist Tartu Spordiselts Kalev VK Diiva. Parima saavutuse ehk pr... Loe edasi

Mainekal Grand Prix-l Eesti iluvõimlejale Polina Murashkole kaks pronksi

30.05.2019
Iisraelis mainekal iluvõimlemise Holon Grand Prix turniiril sai juunioride individuaalarvestuses valitsev Eesti juunioride meister Polina Murashko kurika- ja lindikavades pronksmedalid (kurikak... Loe edasi