SELGUSID ILUVÕIMLEMISE EESTI KV VÕITJAD

11.05.2017
Pilt: Indrek Kask

Laupäeval, 13. mail ja pühapäeval, 14. mail toimusid Tallinnas, Lilleküla Gümnaasiumis 2017. a Eesti Karikavõistlused iluvõimlemises, kus võistlustulle astus kolmes vanusklassis (juuniori-, noorte- ja meistriklassis) kokku 87 võimlejat.

Laupäeval võistlesid juunioriklassis võimlejad etteastetega rõnga, palli, kurika ja lindiharjutuses. Nelja harjutuse kokkuvõttes saavutas esikoha Carmen Marii Aesma 59 punktiga (VK Piruett). Teise koha pälvis Adelina Beljajeva 54,4 punktiga (VK Elegance) ning kolmanda koha Narine Grigorjan 53,05 punktiga (TS).

Pühapäeval astusid võistlusesse noorteklassi ja meistriklassi võimlejad.

Noorteklassi iluvõimlejate hulgast saavutas esikoha Erika Dokutšajeva 42,1 punktiga (VK Piruett). Teise koha pälvis Vanessa Kivirand 41,35 punktiga (VK Rütmika/SK Nord) ning kolmanda koha Olesja Lõpko  37,5 punktiga (VK Excite Dance).

Meistriklassis võitis esikoha  Viktoria Bogdanova 64,55 punktiga (VK Piruett), teise koha saavutas Olga Bogdanova 60,75 punktiga (VK Piruett) ning kolmandaks tuli Laurabell Kabrits 58, 7 punktiga (VK Piruett). Kõik kolm esindavad Eestit järgmisel nädalal Budapestis toimuval EMil.

Vanusklasside esikolmikud selgitati välja mitmevõistluses saavutatud punktide alusel.

TULEMUSED

Sportakrobaatika võistlused "1. AkroKarikas"

20.03.2018
Laupäeval, 17. märtsil toimusid Tallinnas, OMAsaalis 1. AkroKarikas nime kandvad karikavõistlused sportakrobaatikas. Võistlustel osalesid sportakrobaatika võistkonna... Loe edasi

Iluvõimlejate tegus nädalavahetus rahvusvahelistel turniiridel

19.03.2018
Ülimalt võimlemisvõistlusterohke nädalavahetus näitas, et ettevalmistused tiitlivõistlusteks on täies hoos. Iluvõimlejad osalesid kahel suurel FIG turni... Loe edasi

Sportaeroobika võimlejate edu Turniiril Czech Aerobic Open

14.03.2018
Läinud nädalavahetusel esinesid edukalt meie sportaeroobika võimlejad turniiril Czech Aerobic Open 2018, kus osalesid 15 riigi sportlased. Eestit esindasid SK Fööniks v&otil... Loe edasi

Nädalavahetusel toimusid Narvas sünnipäeva-hõngulised Lootuste karikavõistlused

26.02.2018
                      Eesti Vabariigi 100.sünnipäeval tegid Eesti iluvõimlejad omapo... Loe edasi

XVI Rahvusvaheline Vesiaeroobika Convention AQUAFEST 2018

23.02.2018
2-3. märtsil toimub Tallinnas XVI rahvusvaheline vesiaeroobika koolitus Aquafest 2018. Kohal on külalistreenerid Portugalist ning koolitusel väljastatakse osalejatele tunnistused vastav... Loe edasi