Sportaeroobika võimlejate edu Kaliningrad Open Cup-il

 

  

07.05.2018
Tatjana Semtšenkova võimlejad

Nädalavahetusel toimusid sportaeroobika rahvusvahelised võistlused Kaliningradi Open Cup 2018.

 

Osales 6 riiki, 33 klubi ja ligi 400 võimlejat.

Eestit esindas edukalt 31 võimlejaga Kohtla-Järve Spordiklubi Fööniks                                                                                                                                                                                                

 

 

 

 

Võideti 7 kulda ja hõbedat ning 5 pronksi

LÜHENDID ja TULEMUSED

IW - individuaalvõistleja naine

IM - individuaalvõistleja mees

MP - segapaar

TR - kolmik

GR - viisik

AD - aerotants

 

Kullavõitjad

TR  15-17 Anna Derdessova, Marijana Rassadkina, Varvara Mihhaleva

AD 15-17 Anastasja Jazõkova, Anna Derdessova, Darja Klimenkova,

              Julia Semernja, Marijana Rassadkina, Varvara Mihhaleva

IM   9-11  Egor Klimenkov

AD  9-11 Aleksandra Kuusmaa, Alisa Brenkina, Arina Novozilova,                       

    Arina Tihhomirova, Karolina Mouradian, Karolina Vesselova,                                                      

    Milena Kazatsenko, Polina Puskina                                  

IM    6-8  Daniil Vlassov 
MP   6-8  Daniil Vlassov, Sofja Zolotaja

GR   6-8  Daniil Vlassov, Darja Tsoi, Kamilla Zguro,

    Milana Frei, Sofja Zolotaja 

 

Hõbedavõitjad

GR 12 14 Anastasja Jazõkova, Greete Ujok, Marijana Rassadkina,

     Milana Kokoreva, Milena Kazatsenko

MP   9-11 Alice Kuzmina, Enton Berendsen
TR   9-11 Alisa Brenkina, Arina Tihhomirova, Milena Kazatsenko

GR 10-11 Aleksandra Kuusmaa, Alice Kuzmina, Alisa Brenkina, 

                Karolina Vesselova, Regina Kondratenko

IW    6-8   Liana Muhhina

TR    6-8 Darja Tsoi, Kamilla

Zguro, Milana Frei

AD   6-8  Daniil Vlassov, Darja Tsoi, Kamilla Zguro,

              Liana Muhhina, Milana Frei, Sofja Zolotaja                    

 

Pronksivõitjad

IW 15-17 Anna Derdessova

IW   9-11 Milena Kazatsenko

IM   9-11 Enton Berendsen

MP  9-11 Dana Mitrovskaja, Egor Klimenkov

TR  9-11 Alice Kuzmina, Enton Berendsen, Regina Kondratenko

TR  6-8  Arina Novozilova, Jekaterina Makarova, Liana Muhhina 

 

 

Anastasja Ippolitova võimlejad                                           

 

 

                                                                                                                                                                                        

EEVL kuulutab välja: KUTSEEKSAMITE TOIMUMINE JA KUTSE TAASTAOTLEMINE

04.01.2019
  Eesti Võimlemisliit kuulutab välja dokumentide vastuvõtmise 3 – 7. taseme kutseeksamite sooritamiseks ning kutse taastaotlemiseks järgmistel aladel: &... Loe edasi

Eesti Võimlemisliidu jõulutervitused

21.12.2018
Soovime kõikidele Eesti võimlemissõpradele imekaunist jõuluaega ja südamesoovide täitumist! Nautige kaunist lumist talveilma, veetke aega oma kõige ka... Loe edasi

Nädalavahetusel toimusid V Eesti Karikavõstlused batuudihüpetes

11.12.2018
8. detsembril toimusid Paides, E-Piim Spordihallis, V Eesti Karikavõistlused batuudihüpetes. Võistlustel osales 70 võistlejat neljast Eesti klubist: AK Twister, SK Biomechani... Loe edasi

II TeamGym Eesti Meistrivõistlused

10.12.2018
Nädalavahetusel peeti Mustamäe Elamuste Keskuses, spordisaalis Trefoil  II Eesti Meistrivõistlused akrobaatilises rühmvõimlemises (TeamGym). Osales 150 või... Loe edasi

Tallinnas peeti rahvusvahelised Merepiiga võimlemisvõistlused

06.12.2018
1.-2. detsembril toimus Tallinnas, Kalevi Spordihallis esinduslik rahvusvaheline võimlemisvõistlus Merepiiga 2018. Üristusel osales 502 võimlejat üheksast riigist. ... Loe edasi