Sportaeroobika võimlejate edu Kaliningrad Open Cup-il

 

  

07.05.2018
Tatjana Semtšenkova võimlejad

Nädalavahetusel toimusid sportaeroobika rahvusvahelised võistlused Kaliningradi Open Cup 2018.

 

Osales 6 riiki, 33 klubi ja ligi 400 võimlejat.

Eestit esindas edukalt 31 võimlejaga Kohtla-Järve Spordiklubi Fööniks                                                                                                                                                                                                

 

 

 

 

Võideti 7 kulda ja hõbedat ning 5 pronksi

LÜHENDID ja TULEMUSED

IW - individuaalvõistleja naine

IM - individuaalvõistleja mees

MP - segapaar

TR - kolmik

GR - viisik

AD - aerotants

 

Kullavõitjad

TR  15-17 Anna Derdessova, Marijana Rassadkina, Varvara Mihhaleva

AD 15-17 Anastasja Jazõkova, Anna Derdessova, Darja Klimenkova,

              Julia Semernja, Marijana Rassadkina, Varvara Mihhaleva

IM   9-11  Egor Klimenkov

AD  9-11 Aleksandra Kuusmaa, Alisa Brenkina, Arina Novozilova,                       

    Arina Tihhomirova, Karolina Mouradian, Karolina Vesselova,                                                      

    Milena Kazatsenko, Polina Puskina                                  

IM    6-8  Daniil Vlassov 
MP   6-8  Daniil Vlassov, Sofja Zolotaja

GR   6-8  Daniil Vlassov, Darja Tsoi, Kamilla Zguro,

    Milana Frei, Sofja Zolotaja 

 

Hõbedavõitjad

GR 12 14 Anastasja Jazõkova, Greete Ujok, Marijana Rassadkina,

     Milana Kokoreva, Milena Kazatsenko

MP   9-11 Alice Kuzmina, Enton Berendsen
TR   9-11 Alisa Brenkina, Arina Tihhomirova, Milena Kazatsenko

GR 10-11 Aleksandra Kuusmaa, Alice Kuzmina, Alisa Brenkina, 

                Karolina Vesselova, Regina Kondratenko

IW    6-8   Liana Muhhina

TR    6-8 Darja Tsoi, Kamilla

Zguro, Milana Frei

AD   6-8  Daniil Vlassov, Darja Tsoi, Kamilla Zguro,

              Liana Muhhina, Milana Frei, Sofja Zolotaja                    

 

Pronksivõitjad

IW 15-17 Anna Derdessova

IW   9-11 Milena Kazatsenko

IM   9-11 Enton Berendsen

MP  9-11 Dana Mitrovskaja, Egor Klimenkov

TR  9-11 Alice Kuzmina, Enton Berendsen, Regina Kondratenko

TR  6-8  Arina Novozilova, Jekaterina Makarova, Liana Muhhina 

 

 

Anastasja Ippolitova võimlejad                                           

 

 

                                                                                                                                                                                        

Mainekal Derjugina Cupil Eesti iluvõimlemise juuniorikoondisele kaks hõbedat ja üks pronks

18.03.2019
Kiievis toimuval traditsioonilisel mainekal iluvõimlemise turniiril Derjugina Cup Grand Prix olid möödunud nädalavahetusel võistlustules Eesti juunioride ja meistriklassi ... Loe edasi

Eesti võimlejad Eriolümpia suvistel Maailmamängudel Abu Dhabis

14.03.2019
14.- 21. märtsini toimuvad Araabia Ühendemiraatides Eriolümpia suvised Maailmamängud, mis on maailma suurim võistlus intellektipuudega sportlastele. Täna, 14. märt... Loe edasi

Lootuste KV mini-, laste- ja noorteklassile finaali pääsejad selgunud

11.03.2019
Möödunud nädalavahetusel Tallinna Kalevi Spordihallis peetud Lootuste Karikavõistluste II etapil osales ligi 150 noort mini-, laste- ja noorteklassi iluvõimlejat. K&a... Loe edasi

Eesti rühmvõimlejad naasevad MK-etapilt esikuuiku kohtadega

11.03.2019
Rühmvõimlemise tänavuse hooaja esimesel MK-etapil Bulgaarias Sofias sai VK Rütmika Elite Team 34,70 punktiga viienda koha, VK Janika Elite Team oli 34,00 punktiga kuues. Meda... Loe edasi

Eestile Miss Valentine viimaselt võistluspäevalt kaks medalit

03.03.2019
Miss Valentine võimlemisturniiri viimasel võistluspäeval võitsid Eesti võimlejad ühe hõbeda- ja ühe pronksmedali. Eesti rühmkava juuniorikoondis ... Loe edasi