Sportakrobaatika võistlused Open Tallinn 2018

 

  

07.11.2018
Juunioride 12-18 a. naiste paaride võitjad.

Kunagi pole OMAsaali laed madalad tundunud, aga sellel laupäeval, 3. novembril, Open Tallinn 2018 võistlustel sportakrobaatikas, astus võistlusplatsile esmakordselt juuniorklassi meeste nelik, kelle kahekordsed saltod küündisid peaaegu laetaladeni.

 

Võistlustestel osalesid sportlased viiest akrobaatika võistkonnast, sealhulgas sportlased Leedust, Visaginas Sport Center akrobaatikaklubist. Võistlusplatsile astusid paarid ja rühmad Akrobaatika Koolist, Võimlemisklubist Piruett, Akrobaatikakoolist PartnerAkro ja Akrobaatikaklubist Tirel. Võistlustel sai näha laste-, noorte- ja juuniorklassi meisterlikke ja tehniliselt kõrgel tasemel sportakrobaatika kavasid. Võistlused toimusid vastavalt Rahvusvahelise Võimlemise Föderatsiooni võistlusmäärustele ja Eestis kehtivatele sportakrobaatika töörühma poolt kinnitatud nõuetele.

Võistjadselgusid kokku neljas vanuseklassis:

 

Lasteklassis

1. Tütarlaste paaride arvestuses

Võitjad: Liis-Kätlin Pull, Anee Afanasjev / Akrobaatikaklubi Tirel

2. Segapaaride arvestuses

Võitjad: Artur Madzhulis, Maksim Petiukevich / Visaginas Sport Center (Leedu)

3. Kolmikute arvestuses

Võitjad: Sofia Hämäläinen, Anna-Lotta Aho, Rochelle Lins / Akrobaatika Kool

 

Noorteklassis

1. Tütarlaste paaride arvestuses

Võitjad: Mia Matilda Lemba, Marii-Heleen Tamm / Akrobaatika Kool
2. Kolmikute arvestuses

Võitjad: Emilija Chizhiute, Vera Ragozina, Gabriele Cherepanovaite / Visaginas Sport Center (Leedu)

Juunior 11-16 klassis

1. Naiste paaride arvestuses

Võitjad: Triin Elizabeth Vahtra, Mirelle Iris Tischler / Akrobaatika Kool
2. Kolmikute arvestuses

Võitjad: Greete Ujuk, Nella Kivirüüt, Krõõt Arna / Akrobaatika Kool

Juunior 12-18 klassis

1. Naiste paaride arvestuses

Võitjad: Helga Ehrenbusch, Teena Haabmets / Akrobaatika Kool
2. Segapaaride arvestuses

Võitjad: Viktorija Surovec, Ilja Burich / Visaginas Sport Center (Leedu)
3. Nelikute arvestuses

Võitjad: Irmantas Nemeika, Ilja Loktev, Vadim Nasyr, Andrej Gusachiok / Visaginas Sport Center (Leedu)

SK Nord sportaeroobika võimlejad tõid Šveitsist medaleid

15.11.2018
                    Spordiklubi Nord tublid sportaeroobika võimlejad tõid  rahvusvaheliselt... Loe edasi

GymnaFest 2018 finaali pääsejad on selgunud

12.11.2018
Nädalavahetusel Tallinnas TalTech spordihoones ning Viljandi spordihoones toimunud GymnaFest 2018 eelvoorud on selleks korraks lõppenud ning selgunud on lõppkonsterdile pää... Loe edasi

Sportakrobaatika võistlused Open Tallinn 2018

07.11.2018
Kunagi pole OMAsaali laed madalad tundunud, aga sellel laupäeval, 3. novembril, Open Tallinn 2018 võistlustel sportakrobaatikas, astus võistlusplatsile esmakordselt juuniorklassi me... Loe edasi

Selgusid Eesti meistrid iluvõimlemise rühmkavades

05.11.2018
                    Möödunud nädalavahetusel Kalevi spordihallis toimunud Eesti meistrivõ... Loe edasi

Eesti rühmvõimlejad tegid Pariisis Challenge Cup-il tugevad tulemused!

30.10.2018
                      Rühmvõimlemise IFAGG juuniorklassi Challenge Cup kolmanda etapi fin... Loe edasi