Trampoliinvõimlemise 2019. aasta Eesti meistritiitlid jagatud

20.05.2019

Võimlemist täis möödunud nädalavahetusel toimusid ka eile Tartus VII Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes ja ajaloolised I Eesti meistrivõistlused topelt-trampeti hüpetes. Osales 54 noorsportlast 4 erinevast Eesti klubist.

Ajaloolised esimesed Eesti meistrid topelt-trampeti hüpetes on lasteklassis Kerti Järg (AK Twister) ja Caius Priit Riisalu (AK Twister), noorteklassis Hanna Samelselg (AK Twister) ja Karel Mändar (SK Biomechanics Group) ning juunioriklassis Merlin Klemm (SK Biomechanics Group) ja Karl Oskar Vedler (SK Biomechanics Group).

Poodiumile jõudsid veel lasteklassi tüdrukutest Arabel Pedoson (SK Biomechanics Group), kes edestas klubikaaslast Kristin Arabella Oja't. Poiste arvestuses saavutas teise koha võistluste noorim osaleja Rafael Karu (SK Biomechanics Group) klubikaaslase Ronald Sikk-i ees. Noorteklassi tütarlastes saavutas teise koha Katarina Elling (AK Twister) ja kolmanda koha Keilika Meos (SK Biomechanics Group). Sama vanusegrupi noormeeste arvestuses saavutas teise koha Arseni Tšurdaljov (AK Twister) ja kolmanda koha Tristan Mäesepp (SK Biomechanics Group). Vanimas vanuseklassis saavutas tütarlaste arvestuses teise koha Helena Samelselg (AK Twister) ning kolmanda koha Marianne Tabas (SK Biomechanics Group) ning noormeeste arvestuses kuulus kogu esikolmik SK Biomechanics Group´ile- teise koha saavutas Sten Püvi ja kolmanda koha Karl Valter Oja.

Batuudihüpete noorimas vanuseklassis saavutas tütarlaste arvestuses esikoha samuti Kerti Järg (AK Twister), kes sai kahekordseks Eesti Meistriks. Teise koha saavutas Kerti klubikaaslane Lota Leen Laigu ning kolmanda koha Berit Lepp (SK KATI). Poiste arvestuses võitis esikoha Caius Priit Riisalu (AK Twister), tulles samuti kahekordseks Eesti meistriks. Teise koha saavutas klubikaaslane Aadu Tordik ning kolmanda koha Aaron Karu (SK Biomechanics Group). Noortklassi tütarlaste arvestuses tuli kahekordseks Eesti Meistriks Hanna Samelselg (AK Twister), teise koha saavutas klubikaaslane Katarina Elling ning AK Twisterile kindlustas kogu poodiumi kolmanda koha saanud Berit Pikner.

Noormeeste arvestuses võitis Arseni Tšurdaljov (AK Twister), teise koha saavutas Riko Blok (AK Twister) ja kolmanda koha Mihkel Liiva (SK KATI).

Juuniorite vanuseklassis võitis oma 7. Eesti meistri tiitli järjest Krete Kaasik (SK KATI), kes edestas oma klubikaaslast Merlin Klemmi. Kolmanda koha saavutas Helena Samelselg (AK Twister). Noormeeste arvestuses kuulus kogu poodium taas SK Biomechanics Groupile - esikohal oli Sten Püvi, teisel kohal Martin Gross ning kolmandal kohal Marten Sten Rahuoja.

Eesti Võimlemisliit tänab kaaskorraldaja klubi SK Biomechanics Group-i ning kõiki kaasaelajaid ja toetajaid!

EEVL baaskoolitusele (3. tase) eelregistreerimine avatud

05.06.2019
Eesti Võimlemisliit korraldab 2019. aasta sügishooajal treenerite baaskoolitust (3. tase treenerikutse) järgmistel aladel:   ➢ aeroobika ja rühmatreeningud ➢ ves... Loe edasi

Eesti trampoliinvõimlejatele Rootsi suurturniirilt kaks kuldmedalit

04.06.2019
31.05-01.06 toimus Rootsis Herrljungas rahvusvaheline suurturniir Frivolten Cup 2019 batuudi- ja topelt-trampetihüpetes, kus osales 472 last, noort ja täiskasvanut 9 erinevast riigist ning E... Loe edasi

Selgusid 2019. aasta Eesti meistrid sportakrobaatikas

03.06.2019
Möödunud laupäeval, 1. juunil, toimusid Tallinnas, OMAsaalis sportakrobaatika 2. Eesti Meistrivõistlused. Võistlustel osales 145 akrobaati kuuest akrobaatikaklubist: ... Loe edasi

Iluvõimlemise FIG turniirilt Yaroslavlis pronksmedal

30.05.2019
28-29. mai toimus Yaroslavlis, Venemaal rahvusvaheline FIG iluvõimlemise turniir, kus Eestist osales neli võimlejat klubist Tartu Spordiselts Kalev VK Diiva. Parima saavutuse ehk pr... Loe edasi

Mainekal Grand Prix-l Eesti iluvõimlejale Polina Murashkole kaks pronksi

30.05.2019
Iisraelis mainekal iluvõimlemise Holon Grand Prix turniiril sai juunioride individuaalarvestuses valitsev Eesti juunioride meister Polina Murashko kurika- ja lindikavades pronksmedalid (kurikak... Loe edasi