Registreerimine EEVL EKR_3 erialastele koolitustele on avatud

Käesolevaga teavitame, et Eesti Võimlemisliidu treenerite baaskoolitus (EKR_3) toimub järgmistel nädalalõppudel:

1. osa 25-26. september 2021
2. osa 16-17. oktoober 2021
3. osa 20. november 2021

Koolituspäevade orienteeruvad kellaajad on 09.30-18:00. Ajakavad täpsete kellaaegade ning toimumiskohtadega (Tallinn) saadetakse osavõtjatele orienteeruvalt kaks nädalat enne koolitusosa algust.

Koolitus toimub järgmistel aladel:

rühmatreeningud– koolitusele oodatakse harrastajaid, kes on regulaarselt osalenud rühmatreeningute erinevates tundides (ka vabakoreograafia ja lihastreeningu tundides), omavad head füüsilist ettevalmistust ning soovivad juhendada rühmatreeninguid ja taotleda selleks EOK treeneri kutsetunnistust.
vesiaeroobika*– koolitusele oodatud kõik harrastajad, kes on regulaarselt osalenud vesiaeroobika tundides ja soovivad juhendada vesiaeroobika treeninguid ning taotleda selleks EOK treeneri kutsetunnistust.
võimlemine– koolitusele on oodatud kõikide erinevate võimlemisalade treenerid, kes on huvitatud oma teadmiste ja oskuste täiendamisest ning soovivad taotleda EOK treeneri kutsetunnistust. Koolitusel osalemise oluliseks tingimuseks on eelnev ala harrastuskogemus.
*Vesiaeroobika treenerite koolitus toimub juhul, kui osalejate arv on vähemalt 6. Toimumise osas saadetakse informatsioon hiljemalt septembrikuu 3. nädalal.

Koolitus sisaldab ainult erialast koolitust. Erialase koolituse teemad on vastavuses Eesti Võimlemisliidu õppekavadega, millega saab tutvuda siin: https://www.eevl.ee/oppekavad-ja–materjalid/

Rühmatreeningud – 30 koolitustundi
Vesiaeroobika – 30 koolitustundi
Võimlemine – 22 koolitustundi ühine osa kõikidele võimlemisaladele + 8 koolitustundi spetsialiseerumine. Spetsialiseerumine on võimalik järgmistel võimlemisaladel: ilu- ja rühmvõimlemine, sportaeroobika, sportakrobaatika, TeamGym, trampoliinvõimlemine ja harrastusvõimlemine.

Koolituse lõppedes on võimalik veebruar-märts 2022. a sooritada kutseeksam (teoreetiline + praktiline eksam), mille edukalt läbinutele omistatakse EOK 3. taseme treenerikutse koos vastava tunnistusega. Kutseeksami tegemiseks peavad olema täidetud ka kõik muud tingimused:
-vanus vähemalt 18. aastat
-Tartu või Tallinna Ülikooli EKR_3 spordialaste üldainete läbimist tõendav tunnistus
-esmaabikoolituse läbimist tõendav tunnistus

Koolituse maksumus on 350.00 €, mis sisaldab ka õpperaamatuid ja videomaterjale. Koolituse maksumusest 50.00 € (registreerimismaks) tuleb tasuda vähemalt 2 nädalat enne koolituse algust ehk siis hiljemalt 13. septembriks ülekande teel Eesti Võimlemisliidu arveldusarvele EE142200221002104505 (selgitus baaskoolitus, osaleja nimi). Ülejäänud summast 150.00 € tuleb tasuda enne esimest koolitusosa ning viimane makse 150.00 € hiljemalt enne kolmandat koolitusosa. Juhul, kui soovite koolituse eest tasuda arve alusel, palume see registreerimisvormil selgelt välja tuua.

Koolitusele registreerimine on avatud kuni 13. september lingil: https://forms.gle/u2PeDEJwLjJaYbqA7

NB! Registreerimismaksu tähtajaline tasumine kindlustab koha koolitusel! Koolitusest loobumisel registreerimismaksu ei tagastata!

Küsimuste korral palun pöörduda kersti@eevl.ee