September on laulu- ja tantsupeo toetusprogrammikuu

Alates 1. septembrist kuni 30. septembrini on Kultuuriministeeriumi toetuste menetlemise infosüsteem (TMS) avatud toetuste taotlemiseks uueks, 2023/24, hooajaks. 

2023/2024 hooajaks saavad toetust taotleda ka kõik võimlemisrühmad sh. täiskasvanute, neidude ja valikrühmade kollektiivid,  kes soovivad osa võtta ning registreerivad end 2025. aasta Tantsupeole. Võimlejad saavad toetust taotleda peo vahendite ja kostüümide kulude katteks. Täpsema info toetusprogrammi taotlemise ja tingimuste kohta leiate veebilehelt aadressiga https://sa.laulupidu.ee/toetusprogramm/.

PS! Pane tähele, et toetusprogramm sulgub enne peole registreerimise tähtaja sulgumist. Ole hoolas tähtaegadega, et Sa ei jääks toetusest ilma.

Laulu- ja tantsupeoliikumises osalevate kollektiivide tegevustoetuse määruse rakendamise eest vastutab Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus.

Toetuse andmise eesmärk on tagada UNESCO vaimse kultuuripärandi esindusnimekirja kantud laulu- ja tantsupidude traditsiooni kestmine ja arendada laulu- ja tantsupeo liikumises osalevate kollektiivide tegevust kvalifitseeritud juhendaja ja püsiva organisatsiooni toetamise kaudu.