Algas aasta võimlejate, võistkondade ja treenerite valimine

Kutsume teid kaasa lööma Eesti Võimlemisliidu 2023.  aasta parimate võimlejate, võistkondade, treenerite ja märkimisväärsete tegude valimisel.

Tutvu nominentidega ning anna oma hääled SIIN. Ole tähelepanelik – hääletamiskeskkonnas tuleb anda üks hääl igas kategoorias ning oma valiku edastamiseks tuleb lõpus sisestada oma andmed ja kinnitada valikud.

Vastavalt Aasta Parimad 2023 statuudile annab Eesti Võimlemisliit välja järgmised tunnustused: Aasta naisvõimleja, Aasta noorvõimleja (noormees), Aasta noorvõimleja (neiu), Aasta noorvõistkond, Aasta võistkond, Aasta Treener ja Aasta Tegu. Aasta meesvõimleja tunnustus jääb käesoleval aasta välja andmata, kuna nominendiks esitati vaid üks kandidaat.

Aasta parimad selgitatakse välja Eesti Võimlemisliidu juhatuse ja rahvahääletuse tulemuste summeerimisel. Parimad avalikustatakse 13. jaanuaril 2024 toimuval Eesti Võimlemisliidu tänuõhtul Tartus, Alexela Loomelaval. Tänuõhtu on avatud kõikidele võimlemisfännidele ning pilet on võimalus soetada Piletikeskusest