Kalender

8. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED BATUUDIHÜPETES24.10.2020

8. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED BATUUDIHÜPETES
  • Asukoht: Paide, Paide Hillar Hanssoo Põhikool (Kooli tn 1.)
  • Alguskuupäev: 24.10.2020
  • Lõppkuupäev: 24.10.2020
JUHEND Registreerimisvorm Võistluskaart  Vaata lähemalt

MELODY CUP 202024.10.2020

MELODY CUP 2020
  • Asukoht: Tallinn, Play Arena (Punane 6)
  • Alguskuupäev: 24.10.2020
  • Lõppkuupäev: 25.10.2020
JUHEND Vaata lähemalt

TEAMGYM EESTI LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED 202024.10.2020

TEAMGYM EESTI LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED 2020
  • Asukoht: Tallinna, Elamuste Keskus/Spordiklubi Trefoil (Akadeemia tee 30)
  • Alguskuupäev: 24.10.2020
  • Lõppkuupäev: 24.10.2020
JUHEND Vaata lähemalt

BOGDANOVA’S TOURNAMENT 202030.10.2020

BOGDANOVA’S TOURNAMENT 2020
  • Asukoht: Vinni, Vinni Spordikompleks (Sõpruse 16)
  • Alguskuupäev: 30.10.2020
  • Lõppkuupäev: 01.11.2020
JUHEND Vaata lähemalt

II EESTI MEISTRIVÕISTLUSED TOPELT-TRAMPETIHÜPETES31.10.2020

II EESTI MEISTRIVÕISTLUSED TOPELT-TRAMPETIHÜPETES
  • Asukoht: Põlva, Lina 21/ Kooli 1
  • Alguskuupäev: 31.10.2020
  • Lõppkuupäev: 31.10.2020
JUHEND Registreerimisvorm  Vaata lähemalt

2020. a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISE VAHENDI...31.10.2020

2020. a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISE VAHENDIGA KAVADES
  • Asukoht: Tartu, Turu tn Spordihoone (Turu tn 8)
  • Alguskuupäev: 31.10.2020
  • Lõppkuupäev: 31.10.2020
JUHEND Vaata lähemalt

TUBLIDE TURNIIR RÜHMVÕIMLEMISE VAHENDIGA KAVADES31.10.2020

TUBLIDE TURNIIR RÜHMVÕIMLEMISE VAHENDIGA KAVADES
  • Asukoht: Tartu, Turu tn Spordihoone (Turu tn. 8)
  • Alguskuupäev: 31.10.2020
  • Lõppkuupäev: 31.10.2020
JUHEND Vaata lähemalt

Harrastusvõimlemise reklaampäevad Järvamaal „Liikuma ku...06.11.2020 (10:00)

Harrastusvõimlemise reklaampäevad Järvamaal „Liikuma kutsuv Järvamaa“
  • Asukoht: Türi, Türi spordihoone (Kalevi 9)
  • Alguskuupäev: 06.11.2020 (10:00)
  • Lõppkuupäev: 07.11.2020
Ajakava KOOLITUS, registeerimine Ajakava FESTIVAL, registreerimine Vaata lähemalt

ILUVÕIMLEMISE TURNIIR “NOVEMBRITÄHED”07.11.2020

ILUVÕIMLEMISE TURNIIR “NOVEMBRITÄHED”
  • Asukoht: Vinni, Vinni Spordikompleks (Sõpruse 16)
  • Alguskuupäev: 07.11.2020
  • Lõppkuupäev: 07.11.2020
JUHEND Vaata lähemalt

VÕIMLEMISKLUBI TALLINNA ÜLIKOOLI I SPORTVÕIMLEMISE SÜGI...14.11.2020 (11:00)

VÕIMLEMISKLUBI TALLINNA ÜLIKOOLI I SPORTVÕIMLEMISE SÜGISVÕISTLUSED 2020
  • Asukoht: Tallinn, Erika võimla (Erika 5)
  • Alguskuupäev: 14.11.2020 (11:00)
  • Lõppkuupäev: 14.11.2020
JUHEND Arvuline eelregistreerimine Nimeline eelregistreerimine   Vaata lähemalt

RAHVUSVAHELINE ILUVÕIMLEMISTURNIIR “BALTI SÜGIS” 2020...21.11.2020

RAHVUSVAHELINE ILUVÕIMLEMISTURNIIR   “BALTI SÜGIS” 2020 JUUBELITURNIIR 10 AASTA
  • Asukoht: Maardu, Kallavere Keskkool (Noorte 5)
  • Alguskuupäev: 21.11.2020
  • Lõppkuupäev: 22.11.2020
JUHEND Vaata lähemalt

TÕUSVAD TÄHED 2020 SPORTAKROBAATIKA VÕISTLUS28.11.2020

TÕUSVAD TÄHED 2020 SPORTAKROBAATIKA VÕISTLUS
  • Asukoht: Keila, Keila Tervisekeskus (Paldiski mnt 17)
  • Alguskuupäev: 28.11.2020
  • Lõppkuupäev: 28.11.2020
JUHEND Vaata lähemalt

VII EESTI KARIKAVÕISTLUSED BATUUDIHÜPETES / II EESTI KA...28.11.2020

VII EESTI KARIKAVÕISTLUSED BATUUDIHÜPETES / II EESTI KARIKAVÕISTLUSED TOPELT-TRAMPETIHÜPETES
  • Asukoht: Tartu, Variku spordihoone (Aianduse 4)
  • Alguskuupäev: 28.11.2020
  • Lõppkuupäev: 29.11.2020
VII EESTI KARIKAVÕISTLUSED BATUUDIHÜPETES juhend; registreerimisleht, võistluskaart II EESTI KARIKAVÕISTLUSED TOPELT-TRAMPETIHÜPETES juhend, registreerimisleht, võistluskaart Vaata lähemalt

Rahvusvaheline iluvõimlemisturniir „Lumehelbeke“ 202028.11.2020

Rahvusvaheline iluvõimlemisturniir „Lumehelbeke“ 2020
  • Asukoht: Tallinn, Tallinna Lilleküla Gümnaasium (Kuldnoka tn 24)
  • Alguskuupäev: 28.11.2020
  • Lõppkuupäev: 29.11.2020
JUHEND Vaata lähemalt

Christmas cup 202006.12.2020

Christmas cup 2020
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi Spordihall (Juhkentali 12)
  • Alguskuupäev: 06.12.2020
  • Lõppkuupäev: 08.12.2020
JUHEND Vaata lähemalt

"Merepiiga 2020" rühmvõimlemise turniir11.12.2020

"Merepiiga 2020" rühmvõimlemise turniir
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi spordihall (Juhkentali 12)
  • Alguskuupäev: 11.12.2020
  • Lõppkuupäev: 13.12.2020
Vabakava võistlus JUHEND  Vahendikava võistlus JUHEND   Vaata lähemalt

SLONNYFEST 202020.12.2020

SLONNYFEST 2020
  • Asukoht: Tartu, A. Le Coq Sport Spordimaja (Ihaste tee 7)
  • Alguskuupäev: 20.12.2020
  • Lõppkuupäev: 20.12.2020
JUHEND Vaata lähemalt

TALLINNA LAHTISED MV 2021 iluvõimlemise rühmkavades09.01.2020

TALLINNA LAHTISED MV 2021 iluvõimlemise rühmkavades
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi Spordihall (Juhkentali 12)
  • Alguskuupäev: 09.01.2020
  • Lõppkuupäev: 09.01.2020
JUHEND Vaata lähemalt

24. GymnaFest30.01.2021

24. GymnaFest
  • Asukoht: Tartu, A. Le Coq Sport spordimaja (Ihaste tee 7)
  • Alguskuupäev: 30.01.2021
  • Lõppkuupäev: 30.01.2021
JUHEND Vaata lähemalt

Eesti Koolispordi Liidu Võimlemisfestival06.03.2021

Eesti Koolispordi Liidu Võimlemisfestival
  • Asukoht: Rapla, Sadolin Spordihoone (Viljandi maantee 69A)
  • Alguskuupäev: 06.03.2021
  • Lõppkuupäev: 06.03.2021
Eesti Koolispordi Liit ootab 1.-12.kl. õpilasi nii tüdrukuid kui poisse (liikumis-,võimlemis-,akrobaatika- ja koondrühmad) Eesti Koolispordi Liidu Võimlemisfestivalle 6. märtsil 2021 R... Vaata lähemalt