Kalender

II EESTI MEISTRIVÕISTLUSED TOPELTTRAMPETI HÜPETES - EDA...28.03.2020

II EESTI MEISTRIVÕISTLUSED TOPELTTRAMPETI HÜPETES - EDASI LÜKATUD!!!
  • Asukoht: Põlva, Lina 21/Kooli 1
  • Alguskuupäev: 28.03.2020
  • Lõppkuupäev: 28.03.2020
JUHEND Registreerimisleht  Võistluskaart DMT  Vaata lähemalt

ESS KALEV LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES 20...28.03.2020 (10:00)

ESS KALEV LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES 2020- EDASI LÜKATUD!!!
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi Spordihall (Juhkentali 12)
  • Alguskuupäev: 28.03.2020 (10:00)
  • Lõppkuupäev: 28.03.2020
JUHEND Vaata lähemalt

KAUNI RÜHIGA ELLU - EDASI LÜKATUD!!!11.04.2020

KAUNI RÜHIGA ELLU - EDASI LÜKATUD!!!
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi Spordihall (Juhkentali 12)
  • Alguskuupäev: 11.04.2020
  • Lõppkuupäev: 11.04.2020
Festivali eesmärk on arendada kauneid liikumisharjumusi, tuua uusi rühmi võimlemise juurde ja rikastada võimlemiskalendrit omanäolise võimlemisüritusega.     ... Vaata lähemalt

2020.a. EESTI KARIKAVÕISTLUSED SPORTAEROOBIKAS - EDASI ...12.04.2020 (13:00)

2020.a. EESTI KARIKAVÕISTLUSED SPORTAEROOBIKAS - EDASI LÜKATUD!!!
  • Asukoht: Kohtla-Järve, Kohtla-Järve Spordikeskus (Spordi 2)
  • Alguskuupäev: 12.04.2020 (13:00)
  • Lõppkuupäev: 12.04.2020
JUHEND Vaata lähemalt

AK Tirel lahtised kevadvõistlused sportvõimlemises 2020...18.04.2020 (11:00)

AK Tirel lahtised kevadvõistlused sportvõimlemises 2020 - EI TOIMU!!!
  • Asukoht: Paikuse, Paikuse Spordikeskus (Paide mnt 19(
  • Alguskuupäev: 18.04.2020 (11:00)
  • Lõppkuupäev: 18.04.2020
JUHEND Vaata lähemalt

2020a. ELVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIM...24.04.2020 (10:00)

2020a. ELVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIMLEMISES - EDASI LÜKATUD!!!
  • Asukoht: Nõo, Nõo Spordihoone (Kalju Aigro 1)
  • Alguskuupäev: 24.04.2020 (10:00)
  • Lõppkuupäev: 25.04.2020
JUHEND Vaata lähemalt

SHD OPEN ACRO 2020 - EDASI LÜKATUD!!!26.04.2020

SHD OPEN ACRO 2020 - EDASI LÜKATUD!!!
  • Asukoht: Paikuse, Paikuse Spordikeskus (Paide mnt 19)
  • Alguskuupäev: 26.04.2020
  • Lõppkuupäev: 26.04.2020
JUHEND Arvuline eelregistreerimine Nimeline registreerimine NDP9 Code of Points and Tables of Difficulty Vaata lähemalt

KevadAkro 2020 / KevadAkro festival 202009.05.2020

KevadAkro 2020 /  KevadAkro festival 2020
  • Asukoht: Tallinna, OMAsaal (Kopli 25)
  • Alguskuupäev: 09.05.2020
  • Lõppkuupäev: 09.05.2020
JUHEND KevadAkro 2020 JUHEND KevadAkro festival 2020 Vaata lähemalt

2020 A. PÄRNU LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES16.05.2020

2020 A. PÄRNU LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES
  • Asukoht: Pärnu, Pärnu Spordihoone (Riia mnt. 129)
  • Alguskuupäev: 16.05.2020
  • Lõppkuupäev: 16.05.2020
JUHEND Vaata lähemalt

MARIBEL TROPHY 202030.05.2020 (10:00)

MARIBEL TROPHY 2020
  • Asukoht: Paide, E-Piim Spordihall (Aiavilja 1)
  • Alguskuupäev: 30.05.2020 (10:00)
  • Lõppkuupäev: 30.05.2020
JUHEND Vaata lähemalt

TALLINNA LAHTISED MV 2020 iluvõimlemise rühmkavades26.09.2020

TALLINNA LAHTISED MV 2020 iluvõimlemise rühmkavades
  • Asukoht: Tallinn, Kalevi spordihall (Juhkentali 12)
  • Alguskuupäev: 26.09.2020
  • Lõppkuupäev: 26.09.2020
JUHEND Vaata lähemalt