Litsents Perenimi Eesnimi Kehtib kuni Liik
5000500 Glushkova Ekaterina 06.02.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000225 Assor Viktoria 27.07.2023 RG iluvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5000487 Frey Kristin 01.02.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000704 Linnamägi Mirjam 07.02.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000270 Indus Melaniya 02.02.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001169 Felding Simone 09.03.2023 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti +Rahvusvaheline kindlustus)
5000267 Nikolajeva Anastassija 01.02.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000241 Neido Meelia 01.02.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000115 Weir Annabel 06.12.2023 RG iluvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5000238 Saar Katariina 22.05.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5000092 Fessak Aneta 28.11.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000571 Hardikova Polina 01.03.2023 RG iluvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5003468 Püvi Sten 13.04.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5004386 Kass Neili 07.12.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5003963 Pintson Amanda 18.04.2023 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003947 Petrogradov Dmitri 09.08.2023 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003594 Mesipuu Margaret 21.04.2023 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003921 Gorbunova Adriana 11.08.2023 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003918 Zaikin Andrei 21.08.2023 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003905 Kudrjavtseva Aleksandra 10.08.2023 TG TeamGym litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5003895 Romanov Mihail 22.08.2023 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003866 Meinert Kirill 26.10.2023 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000089 Škirina Sofia 16.06.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5003840 Ingerman Birgite Evelin 31.07.2023 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003772 Kivirüüt Lenna 22.04.2023 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003604 Kampus Anette 07.04.2023 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003549 Klemmer Adele 06.04.2023 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003510 Ratassepp Margit 06.04.2023 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003507 Kondimäe Meribel 26.04.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5003439 Fjodorova Carolina 08.03.2023 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003426 Kuusk Kirke 18.04.2023 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003400 Malõseva Valeria 13.04.2023 TG TeamGym noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003329 Dikker Freeta 20.02.2023 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003154 Järve Kirke 19.04.2023 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003031 Laurisson Kendra 18.04.2023 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003015 Prisjaznjuk Anzelika 18.04.2023 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003002 Magerramov Grete 18.04.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5002867 Elmanovitš Ele-Riin 13.04.2023 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002951 Kaasik Krete 17.04.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5002935 Laagus Liisi 31.03.2023 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002757 Arestov Eleri 13.04.2023 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002744 Orgusaar Ellinor 31.03.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5002618 Toom Annabel 19.04.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5002634 Sikk Mia Natalie 27.02.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5002605 Lass Kertu 28.03.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5002692 Šarapova Anna 04.04.2023 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002582 Männiko Liisa 04.05.2023 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002524 Porozova Varvara 05.04.2023 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002414 Käärik Madli Jette 10.04.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5004001 Paul Mattias 05.09.2023 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002391 Valdek Mirjam 17.03.2023 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002375 Saar Nora 23.03.2023 RG iluvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5002317 Põdra Bianca 06.04.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5002236 Saarik Johanna 23.03.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5002016 Lühiste Mirjam 31.03.2023 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001994 Paas Loviisa 30.03.2023 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001936 Kadlecova Slavomira 20.03.2023 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001716 Krum Getter 24.03.2023 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001554 Annus Adelia 22.03.2023 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001460 Zujev Mia Kertu 21.03.2023 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001509 Moser Allika Inkeri 20.03.2023 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001415 Jesse Lilli 15.03.2023 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001091 Bumažnikova Elina 21.02.2023 RG iluvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5000979 Daffe Getter 21.02.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5000623 Vooglaid Margaret 09.02.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5000393 Šarõi Maria 03.02.2023 RG iluvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5000283 Levtsenko Elizaveta 02.02.2023 RG iluvõimlemise litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5004360 Denysenko Luiza 07.11.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5004344 Tsaljuk Angelina 18.05.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (Eesti kindlustus)
5004373 Oja Kristin Arabella 01.12.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5003989 Joala Karin 31.12.2023 FIG treeneri litsents (AG, ACRO, TRA, RG, AER)
5003976 Kuldkepp Evelin 31.12.2023 FIG treeneri litsents (AG, ACRO, TRA, RG, AER)
5000296 Lepp Berit 01.02.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5003044 Felding Vilja 31.12.2023 FIG treeneri litsents (AG, ACRO, TRA, RG, AER)
5002427 Langell Christel 31.12.2023 FIG treeneri litsents (AG, ACRO, TRA, RG, AER)
5000827 Kann Matthias 31.12.2023 FIG treeneri litsents (AG, ACRO, TRA, RG, AER)
5000762 Tolmoff Tiina 31.12.2023 FIG treeneri litsents (AG, ACRO, TRA, RG, AER)
5000636 Levtsenko Sofia 15.02.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000542 Aigro Vanessa Marie 09.02.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000555 Sabre Bianca Alyssa 14.02.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000908 Petrova Anastassia 27.02.2023 AER sportaeroobika litsents (Eesti kindlustus)
5004124 Vürst Alexandra 18.09.2023 AER sportaeroobika litsents (Eesti kindlustus)
5000351 Kovtun Taisia 15.08.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000649 Lukašina Anastasija 03.02.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001729 Luks Irena 28.03.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001745 Lukjanov Viktor 23.03.2023 AER sportaeroobika litsents (Eesti kindlustus)
5002919 Tootsen Sirel Sofia 15.04.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5003109 Sirelpuu Laura 18.04.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001114 Martoja Saara 09.03.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5002456 Linno Maria Brigitta 06.03.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5003277 Rudissaar Emily 20.04.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5003361 Jõesaar Triinu 18.04.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5004140 Saar Emili 05.10.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000746 Tinno Kirke Mia 29.05.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5000801 Veske Olivia 14.02.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000814 Andrianova Arina 17.03.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001127 Kuusmaa Aleksandra 09.03.2023 AER sportaeroobika litsents (Eesti kindlustus)
5001431 Veski Kirke 14.02.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001978 Sidorov Sandra 27.03.2023 AER sportaeroobika litsents (Eesti kindlustus)
5002388 Toom Lisandra 10.04.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000843 Oidsalu Iris 10.02.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000885 Vlassov Daniil 09.02.2023 AER sportaeroobika litsents (Eesti kindlustus)
5000898 Kilp Meribel 28.02.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000937 Mironova Serafima 07.02.2023 AG sportvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5000982 Soon Nikol 21.02.2023 AER sportaeroobika litsents (Eesti kindlustus)
5003714 Peets Sandra Susanna 08.03.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001004 Jegorova Kristiina 03.03.2023 RG iluvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001017 Muhhina Liana 08.02.2023 AER sportaeroobika litsents (Eesti kindlustus)
5002993 Keerov Helena 18.04.2023 TG TeamGym litsents ( Eesti kindlustus)
5001033 Kokoreva Milana 01.03.2023 AER sportaeroobika litsents (Eesti kindlustus)
5001046 Mäesepp Simo Kristjan 01.03.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001075 Firsa Arina 15.02.2023 AER sportaeroobika litsents (Eesti kindlustus)
5001648 Virumäe Lenna 20.02.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001677 Mäesepp Tristan 24.03.2023 TRA trampoliinivõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5003057 Mäesepp Melani 26.04.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)
5001101 Pull Liis-Kätlin 30.08.2023 ACRO sportakrobaatika litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5004399 Aavasalu Adeele 16.11.2023 AGG rühmvõimlemise litsents (Eesti kindlustus)