Litsents Perenimi Eesnimi Kehtib kuni Liik
5000076 Žegurova Anastasia 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000050 Pedoson Arabel 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000995 Tserepanova Jelizaveta 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5000982 Soon Nikol 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5000979 Daffe Getter 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000966 Zolotaya Sofya 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5000953 Lepp Margaret 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5000940 Valts Annabel 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5000937 Mironova Serafima 31.12.2022 AG sportvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000924 Kull Karina 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5000911 Indus Maria 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5000908 Petrova Anastassia 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5000898 Kilp Meribel 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000885 Vlassov Daniil 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5000872 Oksaar Kerttu 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5000869 Kozitsõn Gleb 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5000856 Sepp Sära 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000843 Oidsalu Iris 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000830 Iljina Alisa 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5000814 Andrianova Arina 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000801 Veske Olivia 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000791 Tšaika Alisa 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000788 Rumm Mari 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000775 Madisson Mia Helena 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5000759 Ivahnenko Alexandra 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000746 Tinno Kirke Mia 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000733 Vilu Loore 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000720 Laidvee Mia Helene 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000717 Popova Polina 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000704 Linnamägi Mirjam 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000694 Getsanskaja Valeria 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000681 Saar Käti 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000678 Koržinskaja Ekaterina 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000665 Naan Iris 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000652 Sirk Hanna 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000649 Lukašina Anastasija 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000636 Levtsenko Sofia 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000623 Vooglaid Margaret 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000610 Ojaveski Rebeka 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000607 Kaart Mia Marleen 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000597 Võlegžanina Polina-Karolina 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000584 Raud Adriana 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000568 Sooman Laura 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000555 Sabre Bianca Alyssa 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000542 Aigro Vanessa Marie 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000539 Udalova Viktoria 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000526 Manuilova Elena 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000513 Konks Kirke 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000500 Glushkova Ekaterina 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000487 Frey Kristin 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5000474 Mjagkova Maria 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000461 Vulf Vanessa 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000458 Petrova Uljana 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000445 Purge Ingeli 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000432 Pertens Johanna Simone 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000429 Konopliy Milana 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000393 Šarõi Maria 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000377 Parras Pärli Karmela 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000364 Raasik Mona 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000351 Kovtun Taisia 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000348 Kruglova Sandra 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000335 Moiskaja Alisa 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000322 Põdra Elis Andrea 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000319 Kuusik Elisabet 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000306 Porosina Laura 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000296 Lepp Berit 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000283 Levtsenko Elizaveta 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000270 Indus Melaniya 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000267 Nikolajeva Anastassija 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000254 Tšaika Sofija 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000241 Neido Meelia 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5000238 Saar Katariina 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000225 Assor Viktoria 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000212 Arhipenko Maria 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000209 Jabloneva Jekaterina 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000199 Tubaleva Polina 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000186 Kaldre Sophia Emily 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000173 Obolonina Anna Karolina 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000160 Davõdova Anastassija 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000144 Vallimets Uljana 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000131 Antipenko Mila 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000128 Puusepp Victoria 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000115 Weir Annabel 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000102 Jegorova Aleksandra 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5000092 Fessak Aneta 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000089 Škirina Sofia 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5001004 Jegorova Kristiina 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5001017 Muhhina Liana 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001020 Jänes Karmela 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5001033 Kokoreva Milana 31.12.2022 AER sportaeroobika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001046 Mäesepp Simo Kristjan 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001059 Merelaid Grettel 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000380 Drozdova Margarita 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5001075 Firsa Arina 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001088 Ööman Stella-Sofia 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5001091 Bumažnikova Elina 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001101 Pull Liis-Kätlin 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001114 Martoja Saara 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5001127 Kuusmaa Aleksandra 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001130 Tšihhatšova Arina 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001143 Raikkerus Mia Michelle 31.12.2022 TG TeamGym noorteklass (Eesti kindlustus)
5001156 Kukk Elys Kretelle 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001169 Felding Simone 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti +Rahvusvaheline kindlustus)
5001172 Nestyurina Valeria 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001185 Serjoženkova Arina 31.12.2022 AER sportaeroobika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001198 Villand Jette Viktoria 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001208 Kuzmenok Nikol 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001211 Kaleis Elisabeth 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001224 Grinina Maria 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5001237 Makarova Jekaterina 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001240 Kreitsman Ester 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001253 Oborskaja Nika 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001266 Novožilova Arina 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001279 Jakovleva Sofia 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5001282 Kurm Jessica 31.12.2022 Treeneri litsents (rahvusvaheline kindlustus)
5001295 Niine Anette 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5001305 Uusen Riin-Rosanna 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5001318 Toomingas Inger 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5001321 Olli Alisia 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5001334 Tampõld Anna-Luisa 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5001347 Abel Maribel 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5001350 Lazarenko Alina 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001363 Keler Melany 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5001376 Sorokina Arina 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001389 Arna Krõõt 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001392 Tulit Margarita 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001402 Potapov Taisia 31.12.2022 TG TeamGym noorteklass (Eesti kindlustus)
5001415 Jesse Lilli 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001428 Ulisova Ksenia 31.12.2022 TG TeamGym meistriklass ( Eesti kindlustus)
5001431 Veski Kirke 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001444 Ennok Elian 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001457 Kivikas Emma 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000403 Seljagina Anna 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5000416 Roost Mirtel 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5001460 Zujev Mia Kertu 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001473 Mikker Pauline 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001486 Saar Mirtel 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001499 Kallari Hele-Riin 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001509 Moser Allika Inkeri 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001525 Liblik Raili 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001538 Trelina Anastasia 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001541 Brenkina Alisa 31.12.2022 AER sportaeroobika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001554 Annus Adelia 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001567 Lypovetskaya Sofia 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001570 Jazõkova Anastasja 31.12.2022 AER sportaeroobika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001583 Maasikas Mona 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001596 Reinvald Anete 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001606 Tork Liisa-Lotte 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001619 Abashova Valeria 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001635 Dogadova Aljona 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5001648 Virumäe Lenna 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5001651 Kuzmina Alice 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001664 Gorbunova Sofia 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001677 Mäesepp Tristan 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5001680 Solonintsik Ksenija 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5001693 Kazatšenko Milena 31.12.2022 AER sportaeroobika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001703 Leppik Elis 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001716 Krum Getter 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001729 Luks Irena 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5001732 Parri Maria 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001745 Lukjanov Viktor 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001758 Pavlova Darja 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001761 Tarassevitš Iris 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001774 Rabotinskaja Aleksandra 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001787 Di Lorenzo Valeria 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5001790 Potykunova Maria 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001800 Jõepere Sandra 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001813 Sabre Maris 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001826 Keerberg Lisett Marii 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001839 Jürisoo Marii Elis 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001842 Tšetšjotkina Polina 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5001855 Kudak Meibel 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001868 Indus Adriana Isabel 31.12.2022 AG sportvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5001871 Karyagina Varvara 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001884 Berendsen Enton 31.12.2022 AER sportaeroobika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001897 Klimenkov Egor 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001907 Virkunen Emilia 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001910 Saealle Karina 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001923 Saealle Elina 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001936 Kadlecova Slavomira 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001949 Irdla Victoria 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001952 Vaher Anette 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001965 Grigorjan Lusine 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5001978 Sidorov Sandra 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5001981 Ožigina Ksenja 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001994 Paas Loviisa 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002003 Hokkonen Hanna-Maria 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5000157 Retšnaja Kristina 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002016 Lühiste Mirjam 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002029 Keinast Nora Maria 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002032 Laanejõe Kristelle 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002045 Keemu Eliise Greete 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000490 Muravjova Maria 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002058 Rogova Arina 31.12.2022 TG TeamGym noorteklass (Eesti kindlustus)
5002061 Reilson Marta 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5001512 Grigorenko Kamila 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5001062 Meerits Jette Mirjam 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002090 Lubchenok Lada 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002100 Derdessova Anna 31.12.2022 AER sportaeroobika meistriklass (Eesti kindlustus)
5002113 Vassiljeva Anastassia 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002126 Laar Alina 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002139 Vassina Jelizaveta 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002142 Khomitskaya Veronika 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002155 Toropova Darina 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002168 Arukaevu Kirke 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002171 Kommusaar Brita 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5002184 Plotnikova Karina 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002197 Jakovlev Laara 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002207 Ojaperv Mirtel 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002087 Russu Nina 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002223 Sikk Rianna 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002236 Saarik Johanna 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002210 Safronova Elina 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002249 Goritskaja Angelina 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002252 Rassadkina Marijana 31.12.2022 AER sportaeroobika meistriklass (Eesti kindlustus)
5002265 Petryakova Varvara 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5002278 Zajets Maria 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002281 Murd Margaret 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5002294 Mitrovskaja Dana 31.12.2022 AG sportvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5002304 Steinberg Annabel 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5002317 Põdra Bianca 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002320 Kaivo Emma-Leen 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5002333 Velt Olivia 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002346 Martõnova Margarita 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5002359 Pärn Birgit 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002362 Tuunanen Maria Katarina 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5002375 Saar Nora 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002388 Toom Lisandra 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5002391 Valdek Mirjam 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002401 Valdek Noora 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5002414 Käärik Madli Jette 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002430 Tihemets Kaisa 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5000571 Hardikova Polina 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002443 Tarum Adely 31.12.2022 AER sportaeroobika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002456 Linno Maria Brigitta 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5002469 Nagornova Vitalina 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5002472 Lanevski Jana 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002485 Õun Triinu 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002498 Reinthal Elisabeth 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002508 Karimova Evelina 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5002511 Zvyagina Kira 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5002524 Porozova Varvara 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002537 Sarapuu Maris 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002540 Balõnski Karmen 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5002553 Hoop Anna Marii 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5002566 Zagorovskaja Elina 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5002579 Arbeiter Elisabeth Mii 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5002074 Bulavkina Darija 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002595 Valasevitš Valeria 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002605 Lass Kertu 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003086 Terep Maria 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002621 Haava Hettel 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002634 Sikk Mia Natalie 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002647 Marjapuu Mirtel 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002650 Krit Karina 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002663 Laas Kaisa 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002676 Kiili Anni 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002689 Suur Mirell 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002692 Šarapova Anna 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002702 Johanson Gerda 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002715 Murashko Polina 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002728 Ladva Laura 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5002731 Mägi Hanna 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002744 Orgusaar Ellinor 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002757 Arestov Eleri 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002760 Narusing Simoona 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5002773 Sarapuu Elis 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002786 Kivirand Vanessa 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002799 Nemerovskaja Anastasia 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5002809 Sorge Liisbet 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002812 Fuks Frida 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002825 Priimak Edgar 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002838 Sarv Liina 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002841 Mesikäpp Karolin 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5002854 Beljajeva Adelina 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002867 Elmanovitš Ele-Riin 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002870 Besterman Caroli 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002883 Kutkin Mia 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002896 Kutkin Sandra 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002906 Kuum Gloria 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5002919 Tootsen Sirel Sofia 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002922 Sinilill Evelyn 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5002935 Laagus Liisi 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002948 Makarenkova Angelika 31.12.2022 RG iluvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002951 Kaasik Krete 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise meistriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5002964 Otter Roman 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5002977 Suuroja Elle 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5002980 Veide Regita 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5002993 Keerov Helena 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003002 Magerramov Grete 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003015 Prisjaznjuk Anzelika 31.12.2022 RG iluvõimlemine juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003028 Sudakova Alina 31.12.2022 TG TeamGym noorteklass (Eesti kindlustus)
5003031 Laurisson Kendra 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003057 Mäesepp Melani 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003060 Schkiperov Grete 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003073 Schkiperov Georg 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003099 Nugin Käty-Ly 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003109 Sirelpuu Laura 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003112 Metsmägi Annabel 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003125 Laeva Mirtel 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003138 Lemendik Erin 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5002618 Toom Annabel 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003154 Järve Kirke 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003167 Kirss Heleriin 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5003507 Kondimäe Meribel 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003497 Laigu Lotta Leen 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003183 Palla Karmen 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003206 Tero Elisabet 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5003219 Hermann Emily 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5003222 Butuzova Maria 31.12.2022 TG TeamGym noorteklass (Eesti kindlustus)
5003235 Rentel Kärt 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5003471 Tsvetkov Jegor 31.12.2022 TG TeamGym noorteklass (Eesti kindlustus)
5003264 Tannenberg Beatrice 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003277 Rudissaar Emily 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003280 Viira Keit Ree 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003293 Tamme Augustiine 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5003468 Püvi Sten 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise meistriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003387 Molodtsova Jekaterina 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003329 Dikker Freeta 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003332 Kuusik Karolina 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003345 Parts Riin 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5003455 Jelõkova Veronika 31.12.2022 TG TeamGym noorteklass (Eesti kindlustus)
5003361 Jõesaar Triinu 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003374 Mäeots Marthareet 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003442 Tammekand Anni-Mari 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003390 Küla Lisett 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003400 Malõseva Valeria 31.12.2022 TG TeamGym noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003413 Mahhova Milana 31.12.2022 TG TeamGym noorteklass (Eesti kindlustus)
5003426 Kuusk Kirke 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003439 Fjodorova Carolina 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003510 Ratassepp Margit 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003484 Sõrmus Birgit 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003523 Tiiman Liisbet 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5003536 Tiidermann Elli 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003549 Klemmer Adele 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003565 Kruus Anett 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003578 Vesper Sienna 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003581 Pivovarova Alisa 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5003594 Mesipuu Margaret 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003604 Kampus Anette 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003617 Tšikaljova Karina 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5003620 Kütson Pauliina 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5003633 Osolin Greete-Getriin 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5002582 Männiko Liisa 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003646 Joala Kaisa 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003659 Joala Kaspar 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003662 Joala Kaie 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5003675 Järg Kerti 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003727 Samelselg Hanna 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003691 Kukumägi Johanna 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5003701 Aviste Kaisa 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003196 Jürison Mairel 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5003552 Klemm Merlin 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003714 Peets Sandra Susanna 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5003730 Karu Aaron 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003743 Kortel Maris 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5003756 Elling Katarina 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003769 Kasemets Karolina 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003785 Kaljund Art Ruben 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklass (Eesti kindlustus)
5003688 Jalakas Ingeri 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003798 Kuldkepp Anneli 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise meistriklass (Eesti kindlustus)
5003772 Kivirüüt Lenna 31.12.2022 ACRO sportakrobaatika noorteklassi (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003811 Smirnova Anastassija 31.12.2022 AER sportaeroobika noorteklass (Eesti kindlustus)
5003141 Meus Greete 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003170 Laik Karolin 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003248 Vaher Helena 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003251 Borševitski Julia 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003303 Põld Britta 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003316 Torim Lisete 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003824 Tomayly Anastasia 31.12.2022 AER sportaeroobika juunioriklass (Eesti kindlustus)
5003358 Põldma Laura 31.12.2022 AGG rühmvõimlemise noorteklass (Eesti kindlustus)
5003837 Gutmann Serafima 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003840 Ingerman Birgite Evelin 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003853 Martõnova Maria 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5001622 Liskmann Mikael 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003866 Meinert Kirill 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003882 Širjajeva Polina 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003895 Romanov Mihail 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003905 Kudrjavtseva Aleksandra 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003918 Zaikin Andrei 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003921 Gorbunova Adriana 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003947 Petrogradov Dmitri 31.12.2022 TG TeamGym juunioriklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003950 Fris Dennis 31.12.2022 TG TeamGym noorteklass (Eesti kindlustus)
5003963 Pintson Amanda 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5003992 Gaidutšik Valeria 31.12.2022 RG iluvõimlemise juunioriklass (Eesti kindlustus)
5004001 Paul Mattias 31.12.2022 TRA trampoliinivõimlemise noorteklass (Eesti + Rahvusvaheline kindlustus)
5004014 Baikova Milana 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5004027 Kozhemyakina Varvara 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5004030 Petrištševa Anastassia 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5004043 Sokovaja Darja 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)
5004056 Sabanejeva Veronika 31.12.2022 RG iluvõimlemine noorteklass (Eesti kindlustus)