Eesti iluvõimlemise absoluutmeistri tiitli võitis Polina Murashko

12.09.2021

Teise iluvõimlemise Eesti meistrivõistluste päeva järel selgitati Eesti meistrid kolmes vanuse kategoorias – noored, juuniorid ja meistrid. Pandeemia tõttu kevadel ära jäänud iluvõimlemise Eesti meistrivõistlused olid võimlemispere jaoks väga oodatud.

Noorte 2009-2010. aastal sündinute võimlejate mitmevõistluse Eesti meistriks tuli VK Nooruse esindaja Elys Kretelle Kukk (VK Noorus), kes kogus kolme kava kokkuvõttes 60.950 punkti. Hõbeda võitis Bogdanova GC – Tondiraba HK esindaja Anna Karolina Obolonina (59.950) ning pronksi sai tartlanna VK Rütmika kasvandik Anna Marii Hoop (59.750).

Juunioriklassi mitmevõistluse Eesti meistriks tuli mulluste Euroopa meistrivõistluste finalist Anette Vaher (VK Elegance/Tallinna Spordikool), kes kogudes 80.150 punkti, edestas konkurente pea 7 punktiga. Teiseks tuli SK Nord esindaja Maria Muravjova (73.250) ning kolmandaks Anželika Prisjaznjuk (SK Nord, Anna Melody VK / Tallinna Spordikool).

Põnev võitlus jätkus meistriklassis, kus viimase etteasteni polnud selged medalite omanikud. Oma esimese meistritiitli täiskasvanute klassis võitis Polina Murashko (VK Elegance/ Talinna Spordikool), kes oli konkurentidest stabiilseim. Ebaõnnestunud lindikava tõttu jäi Melany Keler (VK Elegance/ Talinna Spordikool) kolmandat aastat järjest hõbemedalile, Viktoria Bogdanova (VK Excite Dance) pidi kesise rõngakava tulemuse tõttu seekord leppima pronksiga.

Homme jätkavad iluvõimlejad finaalvõistlustega, kus selgitatakse Eesti parimad üksikalade lõikes ning võistlustulle astuvad Eesti parimad rühmvõimlemise võistkonnad.

Meid toetavad: Food Studio, Boost Juice Estonia, Tilk.bio Looduskosmeetika, Nurmecosmetics, LUUV, TurBliss, Freixenet Estonia, Kibe Kärbes, Gustav

Eesti juunioride TeamGym meeste rühm võitis ajaloolise pronksmedali

03.12.2021
Eesti juunioride TeamGym koondis võitis Portugalis toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel ajaloolise pronksmedali! Võistkonda kuuluvad: Stefan Dominik Ingerman ... Loe edasi

Selgusid värsked Eesti meistrivõistluste medalistid

29.11.2021
Sel laupäeval tõid Eesti meistrivõistlused Tartusse ligi 200 võimlejat üle Eesti. Võimlejad panid Tartus ennast proovile iluvõimlemise rühmkavades ja ... Loe edasi

Lõppesid trampoliinvõimlemise noorte MM (WAGC)

28.11.2021
Trampoliinvõimlemise noorte MM (WAGC) on selleks korraks läbi. Eestit esindasid antud võistlusel kolm sportlast: Rafael Karu, Arabel Pedoson ja Krete Kaasik. Eesti trampoliiniv... Loe edasi

Rühmvõimlemise (AGG) maailmameistrivõistlustel juunioride võistkondlik pronks!

21.11.2021
Rühmvõimlemise (AGG) maailmameistrivõistlustel juunioride võistkondlik pronks! Medali saavutamisse panustasid VK Janika Violett, VK Piruett Junior Team ning VK Rüt... Loe edasi

Toimusid sportvõimlemise kõigi üksikalade võistlused

17.11.2021
20-aastase pausi järel toimusid sportvõimlemise võistlused, kus võistlesid nii poisid kui tüdrukud kõigil sportvõimlemise üksikaladel. 13. novembril 2... Loe edasi