Eesti iluvõimlemise rühmkava 2019. aasta rahvuskoondised kinnitatud

 

  

05.02.2019
Foto: Karina Kirisberg

Hea meel on teada anda et Eesti Võimlemisliidu juhatus kinnitas eelmisel nädalal 2019.a. Eesti iluvõimlemise rühmkavade koondiste koosseisud ja nädalavahetusel toimus koos individuaalvõimlejatega ka koolitus-kokkusaamine.

 

 

 

 

 

Juunioride iluvõimlemise rühmkava koondisesse (RGG Jun) RGG Junior Team Estonia kuuluvad:
Polina Kitaeva (VK Elegance)
Dilana Kanger (VK Piruett)
Ilona Tihhomirova (VK Elegance)
Natali Vei (VK Piruett / Tallinna Spordikool)
Erika Dokutsajeva (VK Piruett / Tallinna Spordikool)
Maria Aleksandra Ploduhhina (VK Piruett )
Vastutav treener Larissa Gorbunova

Iluvõimlemise rühmkava koondis (RGG) RGG Team Estonia:
Carmely Reiska (SK Nord /Tallinna Spordikool, Tallinn)
Helena Jäe (VK Diiva, Tartu)
Арина Окаманчук (Sillamäe Kalev, Sillamäe)
Vasilina Kuksova (Narva Paemurru SK, Narva)
Laurabell Kabrits (VK Piruett / Tallinna Spordikool, Tallinn)
Alina Vesselova (SK Nord / Tallinna Spordikool, Tallinn)
Lera Teino (Excite Dance / irina Kikkase osakond, Tallinn
Vastutav treener Natalja Bestsastnaja

2.veebruaril 2019 korraldas Eesti Võimlemisliit Eesti iluvõimlemise koondiste ABC õppepäeva, mille raames tippvõimlejate, nende treenerite ja lastevanematega jagasid teadmisi ja kogemusi toitumisnõustaja ja -terapeut Siret Saarsalu, spordipsühholoog Snezana Stoljarova ning endine tippiluvõimleja ja projekti algataja Natalja Inno.

Individuaalvõimlejatest osalesid koolitusel Carmen Marii Aesma (VK Piruett/Tallinna Spordikool), Viktoria Bogdanova (Vk Piruett / Tallinna Spordikool), Adelina Beljajeva (Vk Elegance / Tallinna Spordikool), Melany Keler (VK Elegance / Tallinna Spordikool ja Narine Grigorjan(TSSK VK Diiva).

Esimesed rahvusvahelised stardid kodupubliku ees toimuvad juba veebruari lõpus, mil juunioride ja täiskasvanute koondised ning individuaalarvestuse Eesti meister 2018 astuvad võistlustulle Tartus toimuval rahvusvahelisel turniiril Miss Valentine.

#oneteamonedream
#estonianrgacademy
#rgteamestonia

2019. aasta viimased Eesti karikad jagati välja TeamGym´is

11.12.2019
7. detsembril toimusid Tallinnas Mustamäe Elamuste Keskuses SK Trefoil kodusaalid 2019. aasta Eesti karikavõistlused TeamGym´is. Erinevates vanuseklassides osales üle 130 n... Loe edasi

SK Fööniksile sportaeroobika turniiril Minskis kuldsed medalid

11.12.2019
Möödunud nädalal, 4-6. detsembril, võtsid Kohtla-Järve spordiklubi Fööniks tublid võimlejad osa Minskis toimunud rahvusvaheliste sportaeroobika turniirist A... Loe edasi

Batuudihüppaja Krete Kaasik maailmas Top 20-s

11.12.2019
5.-8. detsembril toimus Jaapanis, Tokyos värskelt valminud olümpiamänge võõrustavas Ariake Gymnastics Centre´is trampoliinvõimlemise World Age Group Competiti... Loe edasi

GymnaFest 2019 üldvõitja on VK Janika Tantsuline Eliit kavaga "Dimensioon Matrix"

01.12.2019
Eile, 30. novembril, Tallinna spordihallis toimunud GymnaFest 2019 üldvõitjaks kuulutati VK Janika Tantsuline Eliit kavaga "Dimensioon Matrix". Lisaks üldvõidule saav... Loe edasi

EEVL Aasta Parimad 2019 on selgunud

01.12.2019
Eesti Võimlemisliit tunnustas laupäeval, 30. novembril,  2019. aasta parimaid sportlasi. Kandidaadid tunnustusteks esitasid erinevate võimlemisalade toimkonnad, parimad selgusi... Loe edasi