Eesti meistrid sportaeroobikas selgitati välja Kohtla-Järvel

 

  

19.10.2020
Juunioriklassi üksvõistlejate (tüdrukud) medalikolmik
Pühapäeval jõudis 2020. aasta Eesti meistrivõistluse järg sportaeroobika kätte. Kohtla-Järvel toimunud võistlustel selgitati välja Eesti meistrid lasteklassis, noorteklassis ning juunioriklassis, miniklassile toimus meistrivõistluste raames EEVL turniir. Võistlustest võttis osa neli klubi – SK Nord Tallinnast, SK Fööniks Kohtla-Järvelt, Twist Crew Jõhvist ning Narva Pärlid Narvast – ning kokku ligi 200 võimlejat. Eesti meistritiitlid ning medalid jagati järgmiselt:
 
 
Lasteklass
Üksikvõistlejad (tüdrukud)
1. Nikol Kuzmenok     SK Fööniks
2. Liana Muhhina        SK Fööniks
3. Darjana Tugay       SK Nord
 
Üksikvõistlejad (poisid)
1. Viktor Lukjanov       SK Nord
2. Daniil Vlassov         SK Fööniks
 
Paarid
1. Sofya Zolotaya, Daniil Vlassov                 SK Fööniks              
2. Anastassia  Petrova, Viktor Lukjanov        SK Nord             
 
Kolmikud
1. Liana Muhhina, Arina Sorokina, Varvara Karjagina         SK Fööniks             
2. Polina Avdejeva, Iris Tarassevitš, Kira Zvyagina            SK Fööniks             
3. Arina Lazarenko, Jekaterina Makarova, Raili Liblik         SK Fööniks             
           
Rühmad
1. Liana Muhhina, Arina Sorokina, Varvara Karjagina, Arina Lazarenko, Raili Liblik SK Fööniks             
2. Mariya Saliy, Valeria Muhhina, Tatjana Saulits, Arina Firsa, Viktoria Tortsova      SK Fööniks             
3. Kamilla Zguro, Daniil Vlassov, Iris Tarassevitš, Kira Zvyagina, Sofya Zolotaya    SK Fööniks             
 
Aeroobne tantsuline võimlemine
1. Liana Muhhina, Arina Sorokina, Varvara Karjagina, Arina Lazarenko, Raili Liblik, Jekaterina Makarova, Arina Firsa
SK Fööniks             
2. Nikol Soon, Kamilla Zguro, Daniil Vlassov, Iris Tarassevitš, Kira Zvyagina, Sofya Zolotaya         
SK Fööniks             
 
Noorteklass
Üksikvõistlejad (tüdrukud)
1. Milena Kazatšenko            SK Fööniks
2. Anastasja Jazõkova           SK Fööniks
3. Kira Zaichikova                  SK Nord
 
Üksikvõistlejad (poisid)
1. Egor Klimenkov                  SK Fööniks
2. Enton Berendsen               SK Fööniks
 
Paarid
1. Aleksandra  Kuusmaa, Enton Berendsen  SK Fööniks               
2. Iris Tarassevitš, Egor Klimenkov               SK Fööniks      
      
Kolmikud
1. Anastasja Jazõkova, Milena Kazatšenko, Milana Kokoreva        SK Fööniks             
2. Aleksandra  Kuusmaa, Alisa Brenkina, Arina Novožilova            SK Fööniks             
3. Evelina Karimova, Serafima Mironova, Dana Mitrovskaja           SK Fööniks             
 
Rühmad
1. Anastasja Jazõkova, Milena Kazatšenko, Milana Kokoreva, Alisa Brenkina, Aleksandra      Kuusmaa       SK Fööniks             
2. Margarita Martõnova, Adely Tarum, Maria Vladimirova, Kamila Tšaika, Emilia Laanjärv                                  SK Fööniks              
3. Evelina Karimova, Serafima Mironova, Dana Mitrovskaja, Arina Serjoženkova, Polina Avdejeva         SK Fööniks             
           
Aeroobne tantsuline võimlemine
1. Anastasja Jazõkova, Milena Kazatšenko, Milana Kokoreva, Aleksandra Kuusmaa, Alisa Brenkina, Arina Novožilova, Nikol Kuzmenok, Polina Puškina           SK Fööniks              
2. Evelina Karimova, Serafima Mironova, Dana Mitrovskaja, Arina Serjoženkova, Polina Avdejeva, Egor Klimenkov                                                                SK Fööniks             
3. Margarita Martõnova¸ Adely Tarum, Maria Vladimirova, Kamila Tšaika, Emilia Laanjärv, Emilia Virkunen, Sandra Sidorov, Anastassia Smirnova             SK Fööniks             
 
Juunioriklass
Üksikvõistlejad (tüdrukud)
1. Riina Tannil                        SK Nord
2. Jana Vuks                         SK Nord
3. Angelina Mihhailova          Twist Crew
 
Üksikvõistlejad (poised)
1. Rostislav Strelkov              SK Nord
 
Paarid
1. Riina Tannil, Rostislav Strelkov SK Nord             
 
Kolmikud
1. Riina Tannil, Jana Vuks, Rostislav Strelkov                                SK Nord            
2. Anna Derdessova, Marijana Rassadkina, Arina Serjoženkova   SK Fööniks             
3. Ksenia Ulisova, Sofija Jelissejeva, Anastasia Trelina                  Narva Pärlid     
 
Võisluse protokolli ning miniklassi turniiri tulemustega saab tutvuda siin: https://www.eevl.ee/2020-a-tulemused/. Pildigaleriiga saab tutvuda Eesti Võimlemisliidu Facebooki lehel. 
 
Suur aitäh kõikidele tublidele sportlastele, kaaselajatele ja suur kummardus võistluste kaaskorraldajale Spordiklubile Fööniks, kelle kodusaalis võistlused läbi viidi!

Sporditegevuse juhendid alates 2.augustist 2021

29.07.2021
Tulenevalt Vabariigi Valitsuse 19. augusti 2020 korraldusest nr 282 (muudetud 26. juuli 2021 korraldusega nr 266) „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud liikumisvabaduse ning av... Loe edasi

Tokyo 2020 Olümpiamängude võimlemisalade otseülekanded

21.07.2021
                            Juba kahe päeva pärast avatakse kaua... Loe edasi

Esmakordselt avaneb Tantsupeo toetusprogramm ka võimlemisrühmadele

12.07.2021
XIII noorte laulu- ja tantsupeo peoprotsessi alguse eel on heameel tuua teieni rõõmustavad uudised. Nimelt on peo protsessis osalevatel võimlemisrühmadel võimalus... Loe edasi

6. septembril algab registreerimine XIII noorte laulu- ja tantsupeole

12.07.2021
XIII noorte laulu- ja tantsupidu astub vaiksel aga kindlal sammul oma teed ja on juba üsna pea avamas ennast meile kõigile. Traditsioonide jätkudes on loomulikult taaskord peole oodat... Loe edasi

Registreerimine EEVL EKR_3 erialastele koolitustele on avatud

09.07.2021
  Käesolevaga teavitame, et Eesti Võimlemisliidu treenerite baaskoolitus (EKR_3) toimub järgmistel nädalalõppudel: 1. osa 25-26. september 2021 2. osa 16-... Loe edasi