Eesti Võimlemisliidu koondiste liikmed & koondiste kandidaadid

 

  

30.12.2020

 

Eesti Võimlemisliidu võistlusvõimlemisalade koondiste liikmed ja koondiste kandidaadid, kellel on alates 14. detsembrist lubatud treenida eritingimustel, on: 

Nimekirja saab allalaadida siit

ILUVÕIMLEMINE
  • Individuaalvõimlejad, täiskasvanud
Harjumaa
Lasnamäe kergejõustikuhall (Punane 45, Tallinn):
Viktoria Bogdanova
Carmen Marii Aesma 
 
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium (E. Vilde tee 64, Tallinn):
Melany Keler
Adelina Beljajeva
Polina Murashko
 
Reval Sport saal (Aia 20, Tallinn):
Kristina Retšnaja
 
Tartumaa
Kristin Frey
Marie Anett Kaasik
Narine Grigorjan
Carmen Grigorovits
Gerda Jäe
 
  • Individuaalvõimlejad, noored
Harjumaa
Kalevi spordihall (Juhkentali 12, Tallinn):
Anželika Prisjažnjuk
Alissia Sepa
Polina Shektalova
Maria Muravjova
 
Lasnamäe kergejõustikuhall (Punane 45, Tallinn):
Erika Dokutšajeva
 
Ida-Virumaa
Sillamäe Spordikompleks Kalev (Kesk tn. 30, Sillamäe):
Aleksandra Jegorova
 
Tartumaa
Polina Hardikova
Angelika Makarenkova
Liisbet Sorge
Vanessa Kivirand
Stella Pikhulya
 
  • Rühmkava võimlejad, täiskasvanud
Harjumaa
Kalevi spordihall (Juhkentali 12, Tallinn):
Arina Okamanchuk
Laurabell Kabrits
Alina Vesselova
Carmely Reiska
Evelin Naptal
Mirtel Korbelainen
Vita Aljoshina
 
Lasnamäe kergejõustikuhall (Punane 45, Tallinn):
Natali Vei
Dilana Kanger
Alina Bakun 
Polina Kitajeva
Ilona Tihhomirova
Krõõt Kudeviita
Saari Anete Loog
 
  • Rühmkava võimlejad, noored
Harjumaa
Kalevi spordihall (Juhkentali 12, Tallinn):
Victoria Viskub
Darja Fetissova
Kadri Reisner
 
Lasnamäe kergejõustikuhall (Punane 45, Tallinn):
Annabel Vei
Vasilisa Rubleva
Varvara Fesenko
Kelli Karola Loog
Mette Mariel Merisalv
Emilia Zolotorev
Aleksa Malkova
 
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium (E. Vilde tee 64, Tallinn):
Anette Vaher
Anastasija Ivanova
Kamila Grigorenko
Victoria Puusepp
Lisa Ester Kreitsman
 
Ida-Virumaa
Narva Spordikeskus (Rakvere 22d, Narva):
Veronika Khomitskaja
Elizaveta Vasina
Alina Laar
Hilda Demidova
Lada Voskresenskaja
Darina Toropova
Lada Lubtšonok
Nina Russu
 
Tartumaa
Viktoria Päll
Mia-Marie Logina
Emma Emberlin Ets
Sofija Gorjunova
Liisbet Sorge
Anita Korotkova
 
RÜHMVÕIMLEMINE
  • Täiskasvanud
Harjumaa
Reval Sport saal (Aia 20, Tallinn):
Anna Luisa Tampõld
Elle Suuroja
Anette Aavasalu
Inger Toomingas
Riin Rosanna Uusen
Olivia Velt
Alisia Olli
Vanessa Rosalie Vetevool
 
Võimlemisklubi Piruett (Tatari 58, Tallinn):
Karina Kull
Kerttu Oksaar
Margaret Lepp
Marii Anett Soots
Klaritta - Odette Sirman
Annabel Valts
Maria Indus
Jelizaveta Tserepanova
 
Tartumaa
Augustiine Tamme
Elis Themas
Hanna Mägi
Karoli Metsma
Karoliina Kuusik
Kärt Rentel
Maria Terep
Terit Michelle Sild
Triin-Elis Kuum
Elis Sarapuu
Vita Enok
Mariin Kala
Sonja Kaur
Christina Kodanik
Keiti Lass
Elis Pauljukaite
Karmel Saar
Gailin Savi
Kleer Siigur
Roberta Solom
Emili Visnapuu
 
  • Noored
Harjumaa
Reval Sport saal (Aia 20, Tallinn):
Liisa Brith Henriksen
Grettel Merelaid
Nora Maria Keinast
Jette Mirjam Meerits
Anette Niine
Elisabeth Elandra Kuningas
Stella Sofia Ööman
Sandra Jõepere
Karmela Jänes
 
Võimlemisklubi Piruett (Tatari 58, Tallinn):
Iris Naan
Käti Saar
Laura Sooman
Mia Marleen Kaart
Pärli Karmela Parras
Rebeka Ojaveski
Mari Rumm
Mia Helena Madisson
Elisandra Rand
 
Ida-Virumaa
Narva Spordikeskus (Rakvere 22d, Narva):
Alana Konjahhina
Alesja Korotkova
Vlada Tihhonova
Marija Mihhailova
Polina Aleksejeva
Katariina Gusseva
Angelina Fedosenko
Jana Sevjakova
Angelina Rabotinskaja
 
Tartumaa
Anete Reinvald
Annika Koni
Elian Ennok
Hele-Riin Kallari
Karoliina Karm
Kirke Veski
Liina Sarv
Liisa Lotte Tork
Marii Elis Jürisoo
Riin Parts
Hettel  Haava
KarinaKrit
Kaisa Laas
Kertu Lass
Grete Magerramov
Mirtel Marjapuu
Mia Natalie Sikk
Annabel Toom
Helena Vaher
 
SPORTAKROBAATIKA
  • Noored
Harjumaa
Erika võimla (Erika tn. 5, Tallinn) & Keila Kooli Loodemaja (Pargi 2, Keila):
Johanna Saarik
Anita Tamm
Freeta Dikker
Caroli Besterman
Madli Jette Käärik
Lenna Liis Iin
Kirke Kuusk
Ele-Riin Elmanovitš
Getter Daffe
Meribel Kondimäe
Karoli Kass
Gerda Johanson
Liisi Laagus
 
OmaSaal (Kopli 25A, Tallinn):
Adelia Annus
Margaret Vooglaid
Allika Inkeri Moser
Stella Iris Viire
Sanna Kreus
Krõõt Arna
Katariina Saar
Kirke Mia Tinno
Bianca Põdra
Mette Klaas
Liisa Männiko
Inger Urmet
Ellinor Orgusaar
Kirke Arukaevu
Anette Kampus
Teena Haabmets
Mari-Ann Teder
 
Erika võimla (Erika tn. 5, Tallinn) & Võimlemisklubi Piruett (Tatari 58, Tallinn):
Laura Helena Koppel
Anastassia Ivanova
Eva Värton
Mirtel Maiste
Andra Resev
Mirjam Gutmann
Mirtel Lember
 
TEAMGYM
  • Täiskasvanud
Harjumaa
Spordiklubi Trefoil (Mustamäe Elamuste Keskus, Akadeemia tee 30, Tallinn):
Pavel Kudinski
Vladislav Semjonov
Stefan-Dominic Ingermann
Dmitri Minjalov
Gleb Slivinski
Georg Gulbok
Andrei Medvedski
Oliver Arg
Jaroslav Buzõkin
Maksim Kudrjavtsev
Imre Liivak
 
  • Noored
Harjumaa
Spordiklubi Trefoil (Mustamäe Elamuste Keskus, Akadeemia tee 30, Tallinn):
Mikael Liskmann
Andrei  Zaikin
Dmitri Petrogradov
Kirill Meinert 
Artjom Labzin
Mihhail Romanov
Vsevolod Kolmõsevski 
Georg Tstaibaja 
Vladislav Poletajev
Maksim Stserbak 
Jana Minjalova
Evelin-Brigite Ingermann
Marika Blitsõn
Aleksandra Kudrjavtseva
Serafima Gutmann
Valeria Tolkaciova
Jana Ivantsenko 
Viktoria Akulova
Emely Bogdaseva
Polina Sirjaeva
Maria Martõnova
Adriana Gorbunova
Elizabeth Bossenko
Sofia Zahharova
Maria Zajets
Olesja Prozova
 
TRAMPOLIINVÕIMLEMINE
  • Täiskasvanud
Järvamaa
Krete Kaasik
 
  • Noored
Harjumaa
Akrobaatikaklubi Twister (Mustamäe tee 5, Tallinn):
Arseni Tšurdaljov
Katarina Elling
Lotta Leen Laigu
Kerti Järg
Sarah Simson
Margaret Mesipuu
 
Erika võimla (Erika tn. 5, Tallinn) & Spordiklubi Trefoil (Mustamäe Elamuste Keskus, Akadeemia tee 30, Tallinn):
Caius Priit Riisalu
 
Tartumaa
Merlin Klemm
Keitlyn-Merit Sepp
Sten Püvi
Karl Valter Oja
Marianne Tabas
Arabel Pedoson
Rafael Karu
Hanna Samelselg
Tuule Mai Metsoja
 
Põlvamaa
Kaie Joala
Kaspar Joala
Kaisa Joala

 

Sporditegevuse juhendid alates 2.augustist 2021

29.07.2021
Tulenevalt Vabariigi Valitsuse 19. augusti 2020 korraldusest nr 282 (muudetud 26. juuli 2021 korraldusega nr 266) „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud liikumisvabaduse ning av... Loe edasi

Tokyo 2020 Olümpiamängude võimlemisalade otseülekanded

21.07.2021
                            Juba kahe päeva pärast avatakse kaua... Loe edasi

Esmakordselt avaneb Tantsupeo toetusprogramm ka võimlemisrühmadele

12.07.2021
XIII noorte laulu- ja tantsupeo peoprotsessi alguse eel on heameel tuua teieni rõõmustavad uudised. Nimelt on peo protsessis osalevatel võimlemisrühmadel võimalus... Loe edasi

6. septembril algab registreerimine XIII noorte laulu- ja tantsupeole

12.07.2021
XIII noorte laulu- ja tantsupidu astub vaiksel aga kindlal sammul oma teed ja on juba üsna pea avamas ennast meile kõigile. Traditsioonide jätkudes on loomulikult taaskord peole oodat... Loe edasi

Registreerimine EEVL EKR_3 erialastele koolitustele on avatud

09.07.2021
  Käesolevaga teavitame, et Eesti Võimlemisliidu treenerite baaskoolitus (EKR_3) toimub järgmistel nädalalõppudel: 1. osa 25-26. september 2021 2. osa 16-... Loe edasi