GymnaFest 2019 üldvõitja on VK Janika Tantsuline Eliit kavaga "Dimensioon Matrix"

 

  

01.12.2019
Võidurõõmus VK Janika Tantsuline Eliit

Eile, 30. novembril, Tallinna spordihallis toimunud GymnaFest 2019 üldvõitjaks kuulutati VK Janika Tantsuline Eliit kavaga "Dimensioon Matrix". Lisaks üldvõidule saavutas Tantsuline Eliite esikoha ka koondrühmade kategoorias kavaga "Nagu boss" ning sama kavaga tuli ka teist aastat järjest tiitel Publiku Lemmik. VK Janika Tantsulise Eliidi treener ning kava autor Elina Gorelažvili pärjati EEVL parima kompsitsiooni preemiaga.

Juba 23-ndat korda toimunud GymnaFest´i  finaalis osales seekord 28 rühma üle terve Eesti - spordihalli olid kogunenud võimlejad Tallinnast, Tartust, Võrust, Viljandist, Pärnust, Viimsist, Keilast, Kilingi-Nõmmelt, Raplast, Tapalt ja Kuressaarest. Lisaks, juba kolmandat aastat järjest tegid väljaspool võistlusarvestust esinejatena kaasa ka neli külalisrühma Valgevenest, spordiklubist Princess of Sport. GymnaFest žürii oli seekord koosseisus Kadri Liivak (žürii esinaine), Kadri Jukk, Andre Org, Märt Agu, Irina Kikkas-Nõomaa, Luule Märtin ja Inga Neissaar. Vastavalt žürii hinnangule olid GymnaFest 2019 parimad kavad järgnevad:

Vanuserühm 7.-12.a

Laureaadid:

Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris rühm Keeris kavaga "Täring" - kava autor ning treener Ene Mets

Võimlemisklubi Sistru rühm Pärlid kavaga "Tahan olla mina ise!" - kava autor ning treener Sirje Aija

Võimlemisklubi Piruett rühm Esperanza kavaga "Kirsi salsa" - kava autor Valeria Tšernomorova, treenerid Nadeža Logvinenko ja Pille-Riin Paas

Laureaat- ja võitjarühm: Viljandi Spordikooli rühm Bellezza I kavaga "Võlurid" - kava autor Kristiina Noor, treener Kersti Peterson

Vanuserühm 12.-16.a

Laureaadid:

Võimlemisklubi Janika rühm Penelope kavaga “Jaanituli” – kava autor Tuulika Mölder, treenerid Tuulika Mölder ja Sirli Põhjala

Võimlemisklubi Rütmika noorteklassi koodrühm kavaga “Grease” – kava autor Maarja Jaanovits, treenerid Katri Toomsalu, Kadri Rohtmets ja Maarja Jaanovits

Laureaat- ja võitjarühm: Viljandi Spordikooli rühm Bellezza kavaga “Vabaks lasted lind” – kava autor Elina Gorelašvili, teener Kersti Peterson

Vanuserühma 16. a ja vanemad

Laureaadid:

Remei tantsustuudio rühm Remei kavaga “Põgenemine” – kava autor ja treener Maja Shabanova

Kadi Võimlejad rühm Noored kavaga “Puudutus roosilt” – kava autor Elina Gorelašvili, treener Kadi Saks

Laureaat- ja võitjarühm: VK Janika Tantsuline Eliite kavaga “Dimensioon Matrix” – kava autor Elina Gorelašvili, treenerid Elina Gorelašvili, Karin Toom ja Reimo Kivine

Vanuserühm 30. a ja vanemad

Laureaadid:

Võimlemisklubi Rüht rühm Daamid kavaga “Unistus” – kava autor ja treener Kai Esna

Kilingi-Nõmme Võimlemisklubi Githa vilistlasrühm kavaga “Kabala” – kava autor Sairi Sutt, treener Siiri Linke

Laureaat- ja võtjarühma: Võimlemisklubi Rütmika rühm Naised kavaga “Armunud naine” – kava autos Kristiina Noor ja Katri Toomsalu, treener Sirje Eomõis

Akrobaatikarühmad:

Laureaat- ja võitjarühm: Akrobaatika Kooli rühm Omatsirkus kavaga “Veerevad eestlased” – kava autor Liis Maria Kaabel ja Lisette Erm, treener Lisette Erm

Koondrühmad

Laureaadid:

Võimlemisklubi Pärl rühm Sirelihaldjad emadega kavaga “Südames” – kava autorid ja treenerid Marjana Tõnisson, Stiina Sevostjanova ja Kadri Rõõm

Spordiklubi Trefoil kavaga “AkroShow” – kava autor Olga Gogoladze, treenerid Olga Gogoladze ja Tatajana Kabrits

Cheer Estonia rühm Tal Tech Cheerleaders kavaga “Bond” – kava autorid ja treenerid Marin Saagpakk ja Keit Arleen Kalle

Laureaat-ja võitjarühm: VK Janika Tantsuline Eliit kavaga “Nagu boss” – kava autor Elina Gorelašvili, treenerid Elina Gorelašvili, Karin Toom ja Reimo Kivine

GYMNAFEST 2019 ÜLDVÕITJA: VK Janika Tantsuline Eliite kavaga “Dimensioon Matrix” – kava autor Elina Gorelašvili, treenerid Elina Gorelašvili, Karin Toom ja Reimo Kivine

GYMNAFEST 2019 PUBLIKU LEMMIK: VK Janika Tantsuline Eliit kavaga “Nagu boss” – kava autor Elina Gorelašvili, treenerid Elina Gorelašvili, Karin Toom ja Reimo Kivine

Eripreemiad:

EEVL parim kompsitsioon: Elina Gorelašvili kava eest “Dimensioon Matrix”

Eriauhind kõige lastepärasemale kavala (väljapanija VK Piruett) – VK Janika Võru rühm Unistajad kavaga “Merel” – kava autor ja treener Eliise Abel

Eriauhind kõige Eesti-pärase kava (väljapanija Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA) – VK Janika rühm Penelope kavaga “Jaanituli” - kava autor Tuulika Mölder, treenerid Tuulika Mölder ja Sirli Põhjala

Eriauhind Esteetilisemale, loomupärasemalt ja üksikisiku isikupära väärustavale võimlemisstiilile (väljapanija Idla Eesti Selts) – Võru Kuntsikooli Tantsutrupp Katariina kavaga “Mägede hääl” – kava autorid ja treenerid Ly Berishvili ja Janeli Sikaste

 

Eesti Võimlemisliit tänab südamest kõiki GymnaFest 2019 finaalis osalenud rühmi ja pealtvaatajaid meeleoluka ning emotsioonide rohke võimlemispäeva eest! Eritänu RGVID.EU-le, kes kõik toimunud internetiavarustesse üle kandis.

EEVL avalikustab konkurssi iluvõimlemise rühmkava koondisesse kandideerimiseks

28.05.2020
  Eesti Võimlemisliit avalikustab konkurssi iluvõimlemise rühmkava täiskasvanute rahvuskoondise kandidaatide leidmiseks (perioodiks 2022-2024). Eesmärk on valmi... Loe edasi

TÖÖKUULUTUS: Võimlemisklubi Piruett otsib kollektiivi treenereid ja koreograafe

20.05.2020

Treenimine sisetingimustes lubatud alates 18. maist

15.05.2020
  Vabariigi Valitsuse 14. mai korraldusega lubatakse alates 18. maist 2020 siseruumides toimuvad sporditreeningud kuni 50% ruumi tavapärasest täituvusest. Kui treening toimub grupis... Loe edasi

EEVL baaskoolitusele (EKR_3 tasemekoolitus) eelregistreerimine avatud

14.05.2020
  Eesti Võimlemisliit korraldab 2020. aasta sügishooajal treenerite baaskoolitust (3. tase treenerikutse, EKR_3) järgmistel aladel: ➢aeroobika ja rühmatreeningud - k... Loe edasi

Välitreeningud lubatud alates 2. maist

28.04.2020
  Äärmiselt hea meel on alustada päeva sellise positiivse uudisega, et alates käesoleva nädala laupäevast (2. mai) on lubatud välitingimustest sporditreenin... Loe edasi