Iluvõimlemise EMi avapäeval astuvad võistlustulle juuniorid ja rühmkava koondis

 

  

31.05.2018
Homsel Guadalajaras (Hispaania) algavatel Euroopa meistrivõistlustel stardib 94 juuniorvõimlejat 40 riigist ja 20 meistriklassi rühma.
 
1. juuni kvalifikatsioonipäev algab juunioride võistlusega, kus sooritatakse rõnga- ja pallikavad. Eesti juuniorid alustavad B vahetuses, võistlemas koos Prantsusmaa, Valgevene, Itaalia, Portugali, Kreeka ja teiste riikide võistkondadega.
 
 
 
Homne Eesti võimlejate ajakava: 
 
Narine Grigorjan rõngakava 14:40
Adelina Beljajeva rõngakava 14:45
Polina Murashko pallikava 15:40
Adelina Beljajeva pallikava 15:45
 
Eesti meistriklassi koondrühm astub võistlustulle esimese vahendiga (5 rõngast) 20 rühma seast 14ndana ehk kl 20:22. Teise päeva stardijärjekord selgub juunioridest individuaalvõimlejate ja meistriklassi rühma punktisummade summeerimise pingerea alusel.
 
Meistriklassi individuaalvõimleja Carmen Marii Aesma alustab mitmevõistlust kurikakavaga 3. juunil kl 16:05. Ühe võistluspäeva jooksul sooritavad 24 võimlejat 16 riigist  4 kava. Eesti pääse teeniti aasta tagasi Budapestis toimunud Euroopa meistrivõistlustel, kus sel kevadel sportlaskarjääri lõpetanud Olga Bogdanova saavutas 18.koha.
 
Kõik ajad on toodud Eesti aja järgi.
 
Online tulemused: www.smartscoring.com
Juunioride kvalifikatsioonivõistluse ja finaalide LIVE: http://gymtv.online/user/playlist/
Meistriklassi rühmade ja individuaalide LIVE: https://www.eurovisionsports.tv/ueg/
 
Võistluse ametlik koduleht: www.rgeuro2018.com
Täpsem info koha pealt:
Natalja Inno
Delegatsioonijuht
Tel +37255566404

2019. aasta viimased Eesti karikad jagati välja TeamGym´is

11.12.2019
7. detsembril toimusid Tallinnas Mustamäe Elamuste Keskuses SK Trefoil kodusaalid 2019. aasta Eesti karikavõistlused TeamGym´is. Erinevates vanuseklassides osales üle 130 n... Loe edasi

SK Fööniksile sportaeroobika turniiril Minskis kuldsed medalid

11.12.2019
Möödunud nädalal, 4-6. detsembril, võtsid Kohtla-Järve spordiklubi Fööniks tublid võimlejad osa Minskis toimunud rahvusvaheliste sportaeroobika turniirist A... Loe edasi

Batuudihüppaja Krete Kaasik maailmas Top 20-s

11.12.2019
5.-8. detsembril toimus Jaapanis, Tokyos värskelt valminud olümpiamänge võõrustavas Ariake Gymnastics Centre´is trampoliinvõimlemise World Age Group Competiti... Loe edasi

GymnaFest 2019 üldvõitja on VK Janika Tantsuline Eliit kavaga "Dimensioon Matrix"

01.12.2019
Eile, 30. novembril, Tallinna spordihallis toimunud GymnaFest 2019 üldvõitjaks kuulutati VK Janika Tantsuline Eliit kavaga "Dimensioon Matrix". Lisaks üldvõidule saav... Loe edasi

EEVL Aasta Parimad 2019 on selgunud

01.12.2019
Eesti Võimlemisliit tunnustas laupäeval, 30. novembril,  2019. aasta parimaid sportlasi. Kandidaadid tunnustusteks esitasid erinevate võimlemisalade toimkonnad, parimad selgusi... Loe edasi