Iluvõimlemise rühmkava juuniorikoondis EM-il kõrgel 6-ndal kohal

09.06.2021
Juunioride koondis Varnas
Eesti juunioride rühmkava koondis saavutas Euroopa meistrivõistluste finaalides viie palli kavaga kõrge kuuenda koha (33.050). Eesti juuniorid on nüüd kolmel järjestikul EM-l finaalidesse pääsenud. Palju õnne võimlejatele Ksenja Ožigina, Ester Kreitsman, Kamila Grigorenko, Anette Vaher, Anzelika Prišjaznjuk ja Victoria Puusepp ning treeneritele Julia Tjomuškinale ja Natalja Ratšejevale.

5 palli finaali võitis Venemaa (40.400), teiseks tuli Bulgaaria (39.000) ja kolmandaks Valgevene (37.550). Mitmevõistluses (5 palli ja 5 lindi koond) krooniti Euroopa meistriteks Venemaa koondis, teiseks Bulgaaria ning kolmandaks Iisrael. Eesti juunioride rühmkava saavutas mitmevõistluses 10. koha, kokku osales 20 riiki.

Homme on EM-il võistlustules individuaalvõimlejad Viktoria Bogdanova ja Polina Murashko, kes esitavad rõnga- ja palliharjutused. Ajakavad, ülekandelingid ja tulemused: 2021 European Championships in Rhythmic Gymnastics, European Gymnastics

Kaua oodatud EMV iluvõimlemise rühmkavades (2020) peetud

21.06.2021
Möödunud laupäeval toimusid Kalevi spordihallis kaua oodatud Eesti meistrivõistlusted iluvõimlemise rühmkavades laste-, noorte- ja meistriklassile. Esialgu pidid v&ot... Loe edasi

Iluvõimlejatel jäid OM-i piletid Euroopa meistrivõistlustel saamata

13.06.2021
Varnas, Bulgaarias toimuvatel iluvõimlemise Euroopa meistrivõistlustel oli Eesti iluvõimlemine esindatud täiskoosseisus nii juunioride ja täiskasvanute rühmakavades... Loe edasi

11. juunist kehtivad sporditegevuse juhendid

11.06.2021
  Kultuuriministeerium avaldas sporditegevuse juhendid, mis hakkasid kehtima alates tänasest, 11. juunist:  Sporditreeningute korraldamine & COVID-19 käitumisjuhe... Loe edasi

09.06.2021
Eesti juunioride rühmkava koondis saavutas Euroopa meistrivõistluste finaalides viie palli kavaga kõrge kuuenda koha (33.050). Eesti juuniorid on nüüd kolmel järjesti... Loe edasi

Piirangute leevendamine alates 4. juunist

02.06.2021
  Vastavalt Vabariigi Valitsuse 2. juunil tehtud täiendavatele otsustele on:  alates 4. juunist on lubatud nii sise- kui ka välistingimustes võistlustel ja liiku... Loe edasi