Nädalavahetusel jagati välja Eesti meistri tiitlid ka sportakrobaatikas

 

  

19.10.2020
Noorteklassi Eesti meistrid kolmikute arvestuses
Lisaks sportaeroobika Eesti parimatele võimlejatele selgitati möödunud nädalavahetusel välja ka 2020. aasta Eesti meistrid sportakrobaatikas. Laupäeval Tallinnas, OMAsaalis toimunud meistrivõistlused sportakrobaatikas tõid kokku ligi sadakond sportlast Tallinnast (Akrobaatika Kool, VK Piruett), Keilast (PartnerAkro) ning Pärnust (AK Tirel ja Tantsu- ja spordikool MM 13). Võisteldi lasteklassis, noorteklassis ning juunioriklassis ja meistrid selgusid nii paaride kui ka kolmikute arvestuses. Õnnelikud meistrimedalite omanikud on:
 
Eesti Meister LASTEKLASS 8-13 tütarlaste paaride arvestuses - Simona Senosi, Ida Ojala – Akrobaatika Kool
2. koht Brianna Närep, Marleen Ruusmaa – MM13
3. koht Anee Afanasjev, Lyneth Hirvela – MM13
 
Eesti Meister LASTEKLASS 8-13 poiste paaride arvestuses - Tomi Malv, Johan Kallastu – Akrobaatika Kool
 
Eesti Meister LASTEKLASS 8-13 tütarlaste kolmikute arvestuses - Lisanne Kopti, Anete Õunpuu, Kelli Norling - ParnterAkro
2. koht Iida Lepp, Anete Arna, Stina Martinson – Akrobaatika Kool
3. koht  Eleanor Talisainen, Rebeka Umberg, Johanna Kiirend – Piruett
3. koht Nelli Kass, Eva Roots, Carolina Fjodorova - PartnerAkro
 
Eesti Meister LASTEKLASS 8-15 tütarlaste paaride arvestuses - Pauliina Kütson, Kristiin Uhtjärv– Akrobaatika Kool
2. koht Jette Viktoria Villand, Slavomira Kadlecova – Akrobaatika Kool
3. koht Mirtel Kurvits, Triin-Karolin Hatto – MM13
 
Eesti Meister LASTEKLASS 8-15 poiste paaride arvestuses - Erik Jürgen Moser, Mattis Reiman – Akrobaatika Kool
2. koht Martin Loog Leon Reinhold Tigane – Akrobaatika Kool
 
Eesti Meister LASTEKLASS 8-15 tütarlaste kolmikute arvestuses - Margaret Vooglaid, Allika Inkeri Moser, Kirke Mia Tinno – Akrobaatika Kool
2. koht Liis Kätlin Pull, Mette Klaas, Adelia Annus – Akrobaatika Kool
3. koht  Mia Kertu Zujev, Mirjam Lühiste, Margit Ratassepp - PartnerAkro
 
Eesti Meister NOORTEKLASS 9-16 tütarlaste paaride arvestuses - Kirke Arukaevu, Katariina Saar – Akrobaatika Kool
2. koht Anette Kampus, Bianca Põdra – Akrobaatika Kool
3. koht Meribel Kondimäe, Karoli Kass – PartnerAkro
 
Eesti Meister NOORTEKLASS 9-16  tütarlaste kolmikute arvestuses - Freeta Dikker, Kirke Kuusk, Ele-Riin Elmanovitš – PartnerAkro
2. koht Andra Resev, Mirjam Gutmann, Mirtel Lember – Piruett
3. koht  Krõõt Arna, Ellinor Orgusaar, Inger Urmet – Akrobaatika Kool
 
Eesti Meister JUUNIORIKLASS 11-16 tütarlaste kolmikute arvestuses - Johanna Saarik, Anita Tamm, Keiti Kiintok – PartnerAkro
 
Eesti Meister JUUNIORIKLASS 12-18  tütarlaste kolmikute arvestuses - Angelina Proosvelt, Laura Helena Koppel, Mirtel Maiste - Piruett
 
Ametliku võistlusprotokolliga saab tutvuda õige pea siin: https://www.eevl.ee/2020-a-tulemused/ .
 
Jällegi suur aitäh kõikidele tublidele võimlejatele, nende treeneritele ning kaasaelajatele ja soojad tänusõnad võistluste kaaskorraldajale Akrobaatika Koolile!
 
Fotode autor Erki Saarik. Pildigaleriiga saab tutvuda Eesti Võimlemisliidu Facebooki lehel. 

 

Sporditegevuse juhendid alates 2.augustist 2021

29.07.2021
Tulenevalt Vabariigi Valitsuse 19. augusti 2020 korraldusest nr 282 (muudetud 26. juuli 2021 korraldusega nr 266) „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud liikumisvabaduse ning av... Loe edasi

Tokyo 2020 Olümpiamängude võimlemisalade otseülekanded

21.07.2021
                            Juba kahe päeva pärast avatakse kaua... Loe edasi

Esmakordselt avaneb Tantsupeo toetusprogramm ka võimlemisrühmadele

12.07.2021
XIII noorte laulu- ja tantsupeo peoprotsessi alguse eel on heameel tuua teieni rõõmustavad uudised. Nimelt on peo protsessis osalevatel võimlemisrühmadel võimalus... Loe edasi

6. septembril algab registreerimine XIII noorte laulu- ja tantsupeole

12.07.2021
XIII noorte laulu- ja tantsupidu astub vaiksel aga kindlal sammul oma teed ja on juba üsna pea avamas ennast meile kõigile. Traditsioonide jätkudes on loomulikult taaskord peole oodat... Loe edasi

Registreerimine EEVL EKR_3 erialastele koolitustele on avatud

09.07.2021
  Käesolevaga teavitame, et Eesti Võimlemisliidu treenerite baaskoolitus (EKR_3) toimub järgmistel nädalalõppudel: 1. osa 25-26. september 2021 2. osa 16-... Loe edasi