Nädalavahetusel toimusid V Eesti Karikavõstlused batuudihüpetes

11.12.2018

8. detsembril toimusid Paides, E-Piim Spordihallis, V Eesti Karikavõistlused batuudihüpetes. Võistlustel osales 70 võistlejat neljast Eesti klubist: AK Twister, SK Biomechanics Group (BG), SK Traps ning SK KATI. Võisteldi individuaalhüpetes mini-, laste-, noorte- ja juunioriklassis.

Miniklassi tüdrukutest võidutses Kristin Arabella Oja (BG), temale järgnes klubikaaslane Arabel Pedoson (BG). III koha saavutas SK KATI võistleja Meribel Kahro. Poiste arvestuses võitis Caius Priit Riisalu (AK Twister), kellele järgnes klubikaaslanae Ralf Kivirüüt (AK Twister) ning III koha saavutas Kaur Joala (SK Traps).

Lasteklassi tüdrukutest oli sel korral parim Kerti Järg (AK Twister).

Talle järgnes klubikaaslane Triinu Jõesaar (AK Twister), III koha saavutas Berit Lepp (SK KATI). Poiste arvestuses võidutses samuti AK Twisteri võistleja Aadu Tordik, kellele järgnes Karel Mändar (BG).

Kolmas koht kuulus Rasmus Blok'ile (AK Twister).

Noorteklassi tüdrukutes saavutas I koha Merlin Klemm (SK KATI), II koha võitis Hanna Samelselg (AK Twister) ning III koha Marii Heleen Jõgiste (SK KATI). Poistes võidutses Kaarel Räisa (BG), talle järgnes Riko Blok (AK Twister) ja III kohale tuli Andreas Truija (BG).

Juunioriklassi tüdrukute arvestuses võitis Krete Kaasik (SK KATI), II koha saavutas Anneli Kuldkepp (AK Twister) ja III koha Keitlyn-Merit Sepp (BG). Noormeeste arvestuses kuulus kogu poodium BG esindajatele: I koht Sten Püvi, II koht Martin Gross ja III koht Karl Oskar Vedler.

Kõikide tulemustega on võimalik tutvuda:

Klubide piltidega saab tutvuda Facebookis:

GymnaFest 2019 finaali pääsejad on selgunud

18.11.2019
Möödunud nädalavahetusel Tallinnas, TalTech spordihoones toimunud GymnaFest 2019 Põhja-Eesti eelvoorus ja Tartus, Turu tn spordihoones toimunud Lõuna-Eesti eelvoorus selgu... Loe edasi

Eesti iluvõimlemise rühmkava koondis pälvis Tradehouse stipendiumi

13.11.2019
Eesti iluvõimlemise rühmkava rahvuskoondis on Tradehouse Noorsportlaste stipendiumi üks seitsmest saajatest! Palju õnne tüdrukutele ja nende treeneritele! Stipend... Loe edasi

2019. aasta viimased Eesti meistrid selgusid iluvõimlemise rühmkavades

11.11.2019
Möödunud nädalavahetuse isadepäevale lisaks toimus ka pingeline võistlus iluvõimlemise rühmkavade Eesti parimate tiitlite eest. Tallinna Kalevi spordihallis peet... Loe edasi

Eesti võõrustab esmakordselt tipptegijate osavõtul iluvõimlemise GP-etappi

05.11.2019
Eesti Võimlemisliit sai rõõmustava uudise – tänavu veebruaris veerandsajandat korda toimunud Miss Valentine´i võistlus on kinnitatud iluvõimlemise G... Loe edasi

Kohtla-Järvel toimus tradistiooniline rahvusvaheline sportaeroobika turniir

29.10.2019
Möödunud nädalavahetusel, 26-27. oktoobril, toimus Kohtla-Järvel traditsiooniline rahvusvaheline sportaeroobika turniir Kohtla-Järve Open Cup 2019. Sel aastal võttis v&... Loe edasi