toimkonnad

Liidusisese praktilise tegevuse juhtimiseks ja korraldamiseks erinevatel võimlemisaladel on moodustatud võimlemisklubide esindajatest toimkonnad.

EEVL toimkondade moodustamine, töökord ja ülesanded
 

ILUVÕIMLEMISE TOIMKOND 

Toimkonna koosolekute protokollid 

Juht Irina Stadnik 5542959 stadnik.nord@gmail.com
Juhatuse liikmed Olga Bogdanova   olga@bogdanova.ee
  Jelena Agafontseva   tiptop.klub@gmail.com
  Natalja Ratšejeva   vkelegance@gmail.com
  Kristiina Noor   kristiina.noor@gmail.cm
  Larissa Gorbunova   velarsk@gmail.com
  Maria Tõnissaar   maria@vkdiiva.eu
  Nadežda Zahharenkova   narvagimnastika@mail.ru

 

RÜHMVÕIMLEMISE TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Juht Lea Kriibi 56477619 lea@rytmika.ee
Juhatuse liikmed Airi Pärn   spordiklubiairi@gmail.com
  Nadežda Logvinenko   nadjalogvinenko@gmail.com
  Margit Saidla   margit@vkjanika.ee
  Olga Sonnikova   olga.rotskova@mail.ru
  Kristin Laupa   kristin.laupa@gmail.com

 

SPORTAEROOBIKA TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Juht Natalja Maltšenko 53940890 natalja.maltsenko@mail.ee
Juhatus liikmed Tatjana Semtšenkova   aerobika@mail.ru
  Tatjana Tulskaja   twistcrew@mail.ru
  Irina Moskaleva   parlid@mail.ru

 

SPORTAKROBAATIKA TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Juht Merit Illak 55956142 merit@partnerakro.ee
Juhatuse liikmed Heleri Tinno   heleritinno@gmail.com
  Heidi Kann   heidi@omatsirkus.ee
  Kaia Küllik   kaiakyllik@gmail.com
  Anni Veskimäe   veskimae.anni@gmail.cm
  Diana Tärn   dianataern@gmail.com

 

AKROBAATILISE RÜHMVÕIMLEMISE TOIMKOND (TEAMGYM)

Toimkonna koosolekute protokollid

Juht Olga Gogoladze 56469095 sktrefoil@gmail.com
Juhatuse liikmed Verner Mägi   vernerm2gi@gmail.com
  Kristiin Raudsepp   kristiin.raudsepp@gmail.com

 

TRAMPOLIINVÕIMLEMISE TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Juht Sigrid Pedoson 55596835 sigrid@trampoline.ee
Juhatuse liikmed Paavo Kuldkepp   info@sktwister.ee
  Katrin kaasik   kati@katispordiklubi.ee
  Karin Joala   karin@sktraps.ee

 

MEESTE JA NAISTE SPORTVÕIMLEMISE TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Juht Natalia Cherneyko 55956733 natalia.cherneyko@tlu.ee
Juhatuse liikmed Ivar Kozlov   ivar_kozlov@mail.ru
  Nadežda Tšudakova   nadezdatsudakova@gmail.com
  Angela Absalon   angelaabsalon17@gmail.com
  Svetlana Poprjaduhha   poprjaduha.svetl@mail.ru
  Martina Puusepp   martina.puusepp@gmail.com

 

HARRASTUSVÕIMLEMISE TOIMKOND

Toimkonna koosolekute protokollid

Juht Heili Parras 51915251 heili@piruett.ee
Juhatuse liikmed Lembe Laas   lembe@eestikalev.ee
  Ebe Kalja   ebekalja@gmail.com
  Maris Kallus   maris.kallus@gmail.com
  Elina Gorelašvili   elina@vkjanika.ee
  Kai Randrüüt   kairandr@gmail.com
  Heigo Klaos   heigo.klaos@gmail.com
  Kai Esna   kaivoog@gmail.com 

 

AEROOBIKA JA RÜHMATREENINGUTE TÖÖRÜHM

Töörühma koosolekute protokollid

Juht Kadri Liivak 5091644 kadri@goodfit.ee
Liikmed Liina Raska   liinaraska@gmail.com
  Silja Siller   siller.silja@gmail.com
  Gea Simson   gea.simson@gmail.com
  Riina Suhotskaja-Kajari   riina.suhotskaja@gmail.com
  Ethel Otsason   ethel@marat.ee
  Kristi Roosimägi   info@kristiroosimagi.com
  Tiina Möll   heaolla@gmail.com
  Eve Reitalu   eve.reitalu@impuls.ee